• دوشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-6914-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

عضو شورای اسلامی شهر شیراز اعلام کرد:

شیراز به شبکه جهانی شهرهای دوستدار کودک می‌پیوندد

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: تلاش‌ می‌کنیم با همکاری شهرداران مناطق، شهر شیراز را برای پیوستن به شبکه جهانی شهرهای دوستدار کودک آماده کنیم .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از روابط عمومی شورای شیراز ، لیلا دودمان گفت: احداث این بوستان آغاز فعالیت‌های اجتماع محور و انسان محور شورای پنجم و شهردار منتخب است .

وی ادامه داد: اوائل فعالیت شورای پنجم به دعوت اهالی محله جهانگردی و کانادا به این محله آمدم و گلایه داشتند که با ۱۲۰ هزار نفر جمعیت فقط یک پارک محله‌ای ۷۵ متری دارند .

دودمان افزود: جای تعجب داشت که چرا مردم خوب این محله در شمال شرق شیراز باید از داشتن یک فضای تعامل اجتماعی محروم باشند؟

به گفته عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز  موضوع احداث بوستان‌های کوچک مقیاس و محله‌ای با هدف توسعه فعالیت‌های اجتماعی محله در دستور کار شورای پنجم و شهرداری شیراز قرار گرفته است .

وی افزود: توسعه فضاهای عمومی و خدمات شهری، بستر را برای تعاملات اجتماعی فراهم می‌کند .

دودمان با قدردانی از همراهی شهردار منطقه ۳ اظهار کرد: برای احداث بوستان کسری به مسائل و اصول شهر دوستدار کودک نیز توجه شده و همزمان تلاش می‌کنیم با همکاری شهرداران مناطق ، شهر شیراز را برای پیوستن به شبکه جهانی شهرهای دوستدار کودک آماده کنیم .

افزود: بزودی ارزیابی شهر شیراز به عنوان الگوی شهر دوستدار کودک توسط وزارت کشور آغاز خواهد شد و امیدواریم در آینده نزدیک به شبکه جهانی شهرهای دوستدار کودک بپیوندیم .


انتهای پیام