• دوشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9711-7773-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

رئیس جهاددانشگاهی فارس:

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تجدید عهد با ولایت بود

رئیس جهاددانشگاهی استان فارس تاکید کرد که حضور گسترده مردم شیراز و دیگر نقاط کشور در راهپیمایی 22 بهمن، تجدید عهد با ولایت فقیه و رهبر معظم انقلاب بود.

مظاهر بابایی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن شیراز در گفت و گو با ایسنا منطقه فارس گفت: امروز و علیرغم شرایط بارانی شیراز، شاهد حضور چشمگیر و پر صلابت مردم بودیم.

بابایی با بیان اینکه ملت ایران، نجیب، صبور و وفادار هستند، گفت: این مردم تکلیف خود را در مقابل انقلاب، نظام اسلامی و ولایت، خوب می‌داند و به آن عمل می‌کند.

وی با اشاره به تلاش‌های دشمنان خارجی برای تحت الشعاع قراردادن چهل سالگی انقلاب ایران، گفت: این انقلاب و نظام اسلامی به مردم تعلق دارد، بنابراین مردم تا حد امکان از آن دفاع کرده و پای آن خواهند ایستاد.

بابایی با تصریح اینکه انقلاب و نظام اسلامی، دستاوردهای بزرگی را در عرصه‌های مختلف داشته است، گفت: یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب جهاددانشگاهی محسوب می شود، نهادی که فارغ از جناح بازی و سیاسی گری، حرکتی را از ابتدا در مسیر سازندگی، تولید، خوداتکایی و رشد علمی آغاز کرده و همچنان این حرکت را دنبال می کند.

رئیس جهاددانشگاهی استان فارس با اشاره به اینکه این نهاد از ابتدا تاکنون قریب به 1500 دستاورد علمی، فناورانه و تخصصی داشته است، گفت: بی تردید می توانیم با اتکا به توانمندی های داخلی بسترهای توسعه را بیش از پیش فراهم کنیم.

بابایی با اشاره به تاکید معاون اول رئیس جمهور در سخنرانی راهپیمایی 22 بهمن شیراز، گفت: ایران بحمدالله و علی رغم مشکلات فراوان، با بن بست مواجه نیست، آنقدر ظرفیت و پتانسیل در کشور وجود دارد که هر سدی را با اتکا به آنها می توان شکست.


انتهای پیام