• چهارشنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 981-4373-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

استاندار فارس:

اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران ناش از عجز استکبار است

استاندار فارس اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را ناشی از عجز و ناتوانی استکبار در مقابله با سپاه دانست.

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، عنایت‌الله رحیمی در مراسم قدردانی از جانبازان، آزادگان و ایثارگران ضمن محکوم کردن اقدام مذبوحانه آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور شد: هجمه دشمنان سبب محبوبیت روز افزون نیروهای خدوم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نزد مردم خواهد شد.

او با تاکید بر اینکه ایثارگران، جانبازان، آزادگان و خانواده‌ معظم شهدا سرمایه‌های ارزشمند جامعه هستند، افزود: این عزیزان جان خود را به عنوان با ارزش‌ترین دارایی هر انسان را در طبق اخلاص قرار داده و در راه اسلام  و نظام جمهوری اسلامی تقدیم کرده‌اند .

رحیمی در ادامه گفت: به رغم همه مشکلات موجود، جانبازان و ایثارگران و خانواده شهدا کمترین گلایه‌ را مطرح کرده و همواره پشتوانه و حامی نظام هستند.

وی با اشاره به اینکه از ۲۲۵ پست سازمانی در استانداری فارس ۱۰۳ پست در اختیار جامعه ایثارگران و جانبازان و خانواده شهدا قرار گرفته است، از حضور این عزیزان در مجموعه استانداری ابراز خرسندی کرد و گفت: بی تردید تعهد این جامعه ارزشمند به کشور و خدمت رسانی به مردم سبب حرکت رو به جلو و اقدامات مناسب مجموعه خواهد شد .

استاندار فارس حضور در جمع جامعه ایثارگران و جانبازان و خانواده شهدا را وظیفه مسئولان دانست و خاطرنشان کرد: این دیدارها همواره زمینه امیدبخشی و تقویت روحیه تلاشگری در ما مدیران را تقویت می‌کند .


انتهای پیام