• شنبه ۲۴ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 981-5173-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

استاندار فارس:

حضور روحانیون در حوادث کاهش دهنده آلام حادثه دیدگان است

استاندار فارس با تاکید بر اینکه اعتماد عمومی بزرگترین دارایی است، عنوان کرد: حضور روحانیون در حوادثی همچون سیل اخیر در کنار مردم زمینه تقویت روز افزون این اعتماد را فراهم کرده‌ است .

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، عنایت الله رحیمی در دیدار با جمعی از روحانیون گروه‌های جهادی، از اقدامات و کمک رسانی آنها در جریان سیل اخیر قدردانی و اضافه کرد: روحانیون از دیرباز تا امروز همواره سرمایه ارزشمند معنوی و اجتماعی و مورد اعتماد آحاد مردم جامعه قرار دارند .

وی با تاکید بر اینکه اعتماد عمومی بزرگترین دارایی است،  عنوان کرد: حضور روحانیون در حوادثی همچون سیل اخیر در کنار مردم زمینه تقویت روز افزون این اعتماد را فراهم کرده‌ است .

استاندار فارس خاطرنشان کرد: حضور روحانیون در همه عرصه‌ها از جمله مقابله با آسیب‌های اجتماعی بی تردید اثر گذار خواهد بود .

رحیمی با بیان اینکه نوع دوستی و خیرخواهی مردم به ویژه در شهر شیراز  برای جهانیان به نمایش گذاشته شد، بر لزوم پیگیری برای ثبت این روز به عنوان روز نوع دوستی و مهربانی برگرفته از رفتار شهروندان شیرازی تاکید کرد .

استاندار فارس با اشاره به اینکه وحدت و همدلی زمینه ساز بهسازی و امداد و نجات و کمک رسانی بی نظیر در شیراز شد، عنوان کرد: این وحدت و همدلی باید در همه عرصه های سیاسی، اجتماعی و ... استمرار یافته و راهگشا باشد .

رحیمی از جان باختن تعدادی از هموطنان در سیل اخیر ابراز تاسف و اضافه کرد: به رغم اندوه  و درد جانکاه این حادثه، بارش‌های اخیر زمینه حل بسیاری از مشکلات ناشی از خشکسالی در استان را پدید آورده است .


انتهای پیام