• چهارشنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 983-2476-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

معاون وزارت صمت:

مديرپروري نكرده‌ايم!

معاون آموزش، پژوهش و فناوري وزارت صنعت، معدن و تجارت با بيان اينكه روي دست جمهوري اسلامي آزمون و خطاهاي زيادي گذاشته‌ايم تا مدير تربيت كنيم، تصريح كرد: كوتاهي كرديم و مديرپروري نكرده ايم .

به گزارش ايسنا منطقه فارس، برات قباديان چهارشنبه ٢٢ خرداد در آيين معارفه رئيس جديد سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با تصريح بر اينكه مديريت كار ساده‌اي نيست، گفت: اين جوهره در هر كسي وجود ندارد، چرا كه بخشي ذاتي، بخشي آموزشي و تخصصي و بخشي ديگر به تجربه نيازمند است .

وي با طرح سوالي مبني بر اينكه چرا بايد خارج از خود سازمان‌ها مدير گمارده شود؟ افزود: كار سازمان صنعت، معدن و تجارت هدايت، تسهيل‌گری و اعمال سياست‌هاي كلان است، لذا بايد از مديران خود بدنه استفاده كرد .

معاون آموزش، پژوهش و فناوري وزارت صمت با انتقاد و ابراز تاسف از اينكه مديران ما برنامه‌ريز نيستند و اعتقادي به ارائه برنامه ندارند بلكه سليقه خود را بر اجراي برنامه اعمال كرده‌اند، اظهار كرد: بر اين باوريم كه رئيس جديد سازمان صمت فارس جانشين پروري خواهد كرد .

قباديان همچنين به تغيير رويه در مديريت هم اشاره و با بيان اينكه همچنان به صورت سنتي و روزمره سازمان‌ها را اداره مي‌كنيم، گفت: اميد است رييس جديد اين سازمان از مديران چهار پاكتي نباشد و تغيير پاراديم بدهد به گونه‌اي كه ٥٠ درصد توان خود را براي حفظ وضع موجود و ٥٠ درصد ديگر را صرف توسعه و رونق كند .

 


انتهای پیام