• چهارشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 983-7173-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس مطرح کرد:

ارتقاء زیرساخت‌های فیزیکی بسیج در شهر جدید صدرا

جانشین سپاه فجر استان فارس گفت: با توجه به جمعیت بالای شهر جدید صدرا توسعه مراکز و زیرساخت‌های فیزیکی بسیج در دستور کار است.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، سردار یدالله بوعلی، چهارشنبه 29 خرداد در حاشیه بازدید از سپاه ناحیه محمد رسول‌الله(ص) شیراز، گفت: با توجه به اینکه شهر جدید صدرا یکی از شهرهای پرجمعیت فارس به شمار می‌رود، باید مراکز و حوزه‌های بسیج در این شهر، به شکل مناسبی توسعه یافته و تقویت شود.

وی با اشاره به در دستورکار قرار داشتن ساختمان جدید سپاه محمدرسول الله، خاطرنشان کرد: مراکز و حوزه‌های این ناحیه از بسیج سپاه، به لحاظ زیرساختی نیازمند اقدامات مهندسی از قبل ایجاد یا بهبود و توسعه ساختمان‌ها است.

بوعلی با اشاره به اینکه بازدید از نواحی بسیج با هدف بررسی مسائل و مشکلات آنها در دستور کار قرار دارد، گفت: بسیج برای انجام مطلوب ماموریت‌های محوله، نیازمند فضای بهتر و مناسب‌تری است.

فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول‌الله(ص) شیراز نیز لزوم بهبود و ارتقاء فضای فیزیکی و زیرساختی این ناحیه از بسیج سپاه فارس را یادآور شد.

سرهنگ بنایی گفت: برای پیشبرد اهداف و ماموریت‌های بسیج و با توجه به بافت فرهنگی شمالغرب شیراز، نیازمند تقویت زیرساخت و تجهیزات هستیم.

بنایی ابراز امیدواری کرد که بازدید جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس، روند تقویت زیرساخت‌ها در سپاه ناحیه محمد رسول‌الله(ص) شیراز، شتاب بیشتری پیدا کند.


انتهای پیام