• دوشنبه ۱۸ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 986-4873-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

فرماندار شهرستان مهر:

برخی حوزه سلامت را وجه‌المصالحه قرار داده‌اند/
تکلیف پزشکی قانونی مُهر مشخص شود

نماینده عالی دولت در شهرستان مُهر از برخی دخالت‌های ناصواب در حوزه بهداشت و درمان این شهرستان گلایه و ادعا کرد که برخی افراد حوزه سلامت را وجه‌المصالحه خود قرار داده‌اند.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، سید محمد موسوی عصر یکشنبه 17 شهریور در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان مهر، گفت: عده‌ای کمر بسته‌اند و قصد دارندحوزه بهداشت و درمان شهرستان را وجه المصالحه مسائل شخصی خود قرار دهند .

فرماندار شهرستان مهر، افزود: بسیار متاسفم که شاهد چنین حرکاتی در حوزه ای حساس هستیم که به سلامت مردم ارتباط مستقیم دارد.

رئیس کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان مهر ، خاطرنشان کرد: هشدار می‌دهم با مسائل بهداشت و درمان مردم بازی نکنید ، هرگونه اقدام مخربی در حوزه سلامت مردم قابل اغماض و چشم پوشی نیست .

وی در ادامه از عدم حضور برخی از مدیران در کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان ، گفت: بحث سلامت و امنیت روانی جامعه اهمیت بالایی دارد و مدیران اداراتی که به این کارگروه دعوت می شوند باید با همراهی کارشناسان در جلسه حضور پیدا کنند دروغیر این صورت اخطار کتبی دریافت خواهند کرد .

نماینده عالی دولت در بخش دیگری از سخنانش ضمن ابراز گلایه از استقرار پزشکی قانونی در مرکز شهرستان گفت: متاسفانه در شهرستان فقط به صورت اسمی پزشکی قانونی داریم، عدم استقرار پزشکی قانونی در مرکز شهرستان مردم را با مشکلاتی مواجه کرده است، لذا از مسئولین مربوطه در استان می‌خواهیم تکلیف پزشکی قانونی را مشخص کنند در غیر این صورت خود پاسخگوی مردم باشند .

در ادامه جلسه کارشناسان شبکه بهداشت و درمان و جهاد کشاورزی گزارشی از آمار تصادفات، خودکشی ها و کشت و تولید محصولات ارگانیک در شهرستان مهر ارائه دادند .


انتهای پیام