• چهارشنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 986-6614-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

بازگشایی کتابخانه عمومی ولیعصر مرودشت

کتابخانه عمومی ولیعصر(ع) شهر مرودشت بعد از انجام اقدامات بازسازی و شاداب سازی، طی مراسمی بازگشایی شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از روابط عمومی کتابخانه‌های عمومی استان، کتابخانه عمومی ولیعصر مرودشت با مبلغ یک میلیارد ریال بازسازی و شاداب سازی شده است.

روح‌الله منوچهری مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس در مراسم بازگشایی این کتابخانه گفت: کتابخانه عمومی ولیعصر(عج) مرودشت از کتابخانه‌های پویا و فعال است.

منوچهری خاطرنشان کرد: این کتابخانه سال 1388 در شهرک ولیعصر مرودشت افتتاح شد که با گذشت 10 سال از فعالیت این کتابخانه و  قدیمی و فرسوده بودن ساختمان کتابخانه، بازسازی وشاداب سازی آن در دستور کار قرار گرفت .

او با بیان اینکه امسال طرح بازسازی سه کتابخانه عمومی در مرودشت کلید خورده است، گفت: علاوه بر کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر(عج)، دو کتابخانه عمومی پارسه شهر مرودشت و کتابخانه عمومی روستای دشتک ابرج نیز در دست بازسازی و شاداب سازی که با اعتباری قریب به دو میلیارد ریال انجام خواهد شد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس با تصریح اینکه بازسازی سه کتابخانه در شهر مرودشت در راستای بهبود زیرساخت‌های کتابخانه‌ای در این شهرستان انجام شد، به نیاز شهرستان مرودشت به توسعه زیرساخت‌های کتابخانه‌ای اشاره کرد و گفت: توسعه کتابخانه‌های عمومی شهرستان باید با همکاری مسئولان مرودشت انجام شد. همچنین شهر فاروق این شهرستان نیز از جمله شهرهای فاقد کتابخانه استان است که باید در این راستا برنامه‌ریزی شود.


انتهای پیام