• یکشنبه ۱۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-2180-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رونمایی از کتاب "قهرمان بزدل" در لامرد

کتاب "قهرمان بزدل" به نویسندگی سعید بهزادی در لامرد رونمایی شد .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد یکشنبه 13 اسفند در آیین رونمایی از کتاب قهرمان بزدل گفت: به فرهنگ و تمدن غنی خود افتخار می کنیم زیرا توانسته ایم از طریق کتاب هدایت شویم، انس بگیریم و از طریق کتاب با جهانیان صحبت کنیم و فرهنگ غنی خود را به تمامی اراضی دنیا معرفی نماییم .

جواد صادقی نقش قلم و تفکر پشت آن را نقش طلایی در دوران کنونی ارزیابی و اضافه کرد: و امروز با وجود اتمسفر سایبری و جنگ نرم، قلم زدن و قلم خوب می تواند سرنوشت یک ملت را غنی بخشیده و یا به ورطه نابودی کشاند .

صادقی با تاکید بر حمایت از نویسندگان بومی گفت: سال 96 سال رونمایی متعدد در حوزه کتاب شهرستان لامرد بوده و انتظار می رود تا پایان سال جاری دو رونمایی دیگر در حوزه کتاب با نه اثر با عناوین هنری، ادبی، تاریخی و پژوهشی باشیم که این تعلق خاطر مردمان این شهرستان به مطالعه، تفکر و اندیشه است .

سعید بهزادی نویسنده کتاب قهرمان بزدل نیز پس از ارائه توضیحاتی در خصوص نحوه شکل گیری و تالیف کتاب و خوانش قسمتی از متن کتاب گفت: عنصر خلاقیت یکی از پارامترهای ضروری یک زندگی موفق و یک انسان کامل است و از مسئولین میخواهم از فضای فرهنگی و نویسندگان حمایت همه جانبه صورت پذیرد .

بهزادی افزود: کتاب قهرمان بزدل با موضوع خلاقیت به ارائه راهکارهایی خلاقانه و شگفت انگیز در زندگی می پردازد و میتواند خواننده را مانند هیجان قطار شهربازی از اوج تا فرود زندگی همراهی کند .

به گزارش ایسنا، سعید بهزادی تاکنون دو کتاب منتشر کرده که اولین اثر او در برخی دانشگاه‌ها تدریس می شود؛ کتاب دوم این نویسنده نیز با اقبال خوبی روبرو شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: