• چهارشنبه ۲۵ آبان ماه، ۱۳۹۰ - ۱۲:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 908-8414-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

دیه دختران حادثه آتش سوزی دبستان درودزن بر اساس دیه کامل مرد پرداخت شد

ديه دانش‌آموزان حادثه ديده درودزني، كه پرداخت آن توسط دادگاه مرودشت و به‌دليل وارد شدن يك ايراد قانوني، متوقف مانده بود، به‌صورت كامل به همه دانش‌آموزان دختر و پسر، پرداخت شد.

 

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه فارس، براين اساس، دختران حادثه ديده نيز ديه كامل تعيين شده از سوي دستگاه قضايي، در قالب چك و با تشريفاتي به آنان پرداخت شد.

 

دادستان مرودشت پيش از اين با استدلال به قانون تعيين ديه زن و مرد كه براساس آن ديه زنان نصف مردان مشخص شده است، اجراي حكم را متوقف كرده بود كه با پيگيري ها و هماهنگي هاي صورت گرفته در دستگاه قضايي، شرکت بيمه و آموزش و پرورش استان فارس ديه دختران حادثه آتش سوزي در دبستان شهيد رحيمي درودزن بر اساس ديه کامل مرد پرداخت شد.

 

به گزارش ايسنا والدین دانش آموزان با حضور در دفتر اجرای احکام دادسرای عمومی و انقلاب مرودشت پس از طی تشریفات اداری و قانونی مبالغ دیه را در یافت کردند.

 

براساس اين گزارش طبق اين حكم نرگس ح مبلغ يك ميليارد و 337 ميليون ريال، پريسا ط يك ميليارد و 281 ميليون ريال، ليلا ک يك ميليارد و چهل و هشت ميليون ريال، سمانه ع  690 ميليون ريال، محمدحسن ش 713 ميليون ريال، فاطمه ک 681 ميليون ريال، رضا ح 659  ميليون ريال و مريم ن 306 ميليون ريال به عنوان ديه دريافت كردند.

 

به گزارش ايسنا، چك ديه هر يك از دانش‌آموزان به اوليا آنان تحويل داده شده است.

 

در حادثه آتش سوزی در کلاس درس این دانش آموزان در دبستان شهید رحیمی درودزن از روستاهای توابع شهرستان مرودشت در سال 85 هشت نفر از آنان دچار سوختگی شدید شدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: