• پنجشنبه ۲۵ آذر ماه، ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 959-1881-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدير كل ورزش و جوانان فارس:

دهه فجر 30 پروژه ورزشي در فارس افتتاح مي‌شود

مديركل ورزش و جوانان استان فارس با اشاره به اقدامات عمراني انجام شده طي 2 سال اخير در اين استان، از آماده بهره‌برداري شدن 30 پروژه ورزشي در ايام‌الله دهه فجر امسال در فارس خبر داد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، حيدرعلي كامياب پنجشنبه 25 آذر در همايش معاونان و مديران توسعه منابع و پشتيباني اداره‌هاي كل ورزش و جوانان كشور در شيراز گفت:  مهمترين پروژه‌ ورزشي كه در دهه فجر آماده بهره‌برداري مي‌شود، ورزشگاه بزرگ ميانرود شيراز خواهد بود.

وي آماده شدن اين ورزشگاه را در شرايط سخت اقتصادي موجود، تلاش‌هاي انجام شده براي تكميل پروژه‌هاي ورزشي در فارس با استفاده مطلوب از بسترهاي قانوني تامين اعتبار و حمايت‌هاي استاندار فارس در اين زمينه را ستود.

كامياب با بيان اينكه هم‌اينك بالغ بر 900 انجمن و باشگاه و هيئت ورزشي در فارس فعاليت دارند، گفت: در فارس 361 كارمند رسمي و قراردادي داريم كه در 29 شهرستان فعال هستند و علي‌رغم اين هنوز هم 102 پست خالي در اين اداره كل و اداره‌هاي شهرستان‌ها وجود دارد.

وي گفت: طي دو سال گذشته با استفاده از ظرفيت‌هاي قانوني بالغ بر 65 درصد از احكام حقوق و مزاياي همكاران اصلاح شده و علاوه بر آن با تلاشي مضاعف طي هفت ماه اول امسال 1 ميليارد و 200 ميليون تومان كالا به كاركنان اعطا شده است.

كامياب با اشاره به بسترسازي اقدامات رفاهي براي كاركنان ورزش و جوانان فارس اشاره و خاطرنشان كرد: در جذب خيرين و انجام پروژه‌هاي خيرساز استان فارس پيشتاز بوده به‌طوريكه سال گذشته 15 ميليارد تومان توسط 59 خير در سراسر فارس در امر ورزش هزينه شده است.

او ميزان اعتبارات جذب شده از خيرين در سال 95 را حدود 7 ميليارد تومان برآورد و اضافه كرد: طي اين مدت 10 دستگاه خودرو توسط خيرين خريداري و به اداره ورزش و جوانان اعطا شده است.

كامياب با اشاره به اعتبارات جذب شده از طريق وزارت ورزش و جوانان طي 2 سال اخير، گفت: كل اعتبارات عمراني سال 95 بالغ بر 159 ميليارد تومان بوده و طي اين سال 90 سالن ورزشي توسط بخش‌هاي خصوصي و دولتي احداث و تكميل شده است.

مديركل ورزش و جوانان فارس از شناسايي 450 پروژه قابل واگذاري به بخش خصوصي در اين استان خبر داد و گفت: تاكنون 100 پروژه را به بخش خصوصي در قالب شرايط قانوني واگذار كرده‌ايم و در صدد واگذاري 30 پروژه ديگر به بخش خصوصي هستيم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: