• پنجشنبه ۲۸ بهمن ماه، ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9511-10714-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

وضعیت راه‌های فارس/
کندی تردد در محور فیروزآباد عسلویه

جانشین پلیس راه شمال فارس با اعلام وضعیت راه‌های این استان در ساعات صبح پنجشنبه در خصوص مه گرفتگی و کاهش دید در محور فیروزآباد به عسلویه هشدار داد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ دهقان گفت: مه گرفتگی و کاهش دید باعث کندی تردد در محور فیروزآباد به عسلویه شده است؛ رانندگان در تردد از این محور، با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

دهقان با بیان اینکه در حال حاضر تمام محورهای مواصلاتی استان باز است، گفت: در محور اقلید-یاسوج (گردنه تیمارجان)، محور خرمبید به آباده (گردنه کولی کش) و محور سپیدان-اقلید (گردنه کمهر) بارش به صورت برف گزارش شده است.

وی با بیان اینکه رفت و آمد در محورهای برف‌گیر شهرستان‌های آباده، اقلید و سپیدان، به کندی انجام می‌شود، پرهیز از ترددهای غیرضرور را لازم برشمرد و گفت: محور شیراز جهرم و بالعکس همچنان مسدود است و شهروندان باید از محور جایگزین شیراز، سروستان، فسا، جهرم، استفاده کنند.

دهقان ادامه داد: تردد در محورهای برف‌گیر تنها با زنجیرچرخ امکان‌پذیر خواهد بود و عوامل راهداری و پلیس راه از عبور خودروهای فاقد تجهیزات ایمنی، ممانعت خواهند کرد.

جانشین پلیس راه شمال فارس از شهروندان درخواست کرد که چنانچه مجبور به سفر هستند، ساعات روز را برای سفر انتخاب کرده و پوشاک گرم، زنجیر چرخ و سوخت به میزان کافی به همراه داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: