• جمعه ۲۹ بهمن ماه، ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9511-11614-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

شهردار شيراز:

مسدود شدن زيرگذر زند در شيراز/
آمادگي كامل شهرداري

شهردار شيراز گفت: با توجه به حجم بارندگي و اينكه يكي از ايستگاه‌هاي مترو در نزديكي زيرگذر زند در حال حفاري و احداث بود، اين زيرگذر به شكل موقت مسدود شده است.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، علي‌رضا پاك‌فطرت جمعه در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به حجم بارش‌ها در چند روز اخير و شدت گرفتن آن از شب گذشته، شاهد افزايش حجم آب در رودخانه‌هاي فصلي هستيم.

پاك‌فطرت با بيان اينكه آّبگرفتگي معابر و گذرها به شكل موقت و محدود بوده و با سرعت رفع خواهد شد، تصريح كرد: از مردم درخواست كرده و مي‌كنيم كه از ترددهاي غيرضروري در شهر اجتناب كنند و بيرون آمدن را به بعد از پايان بارندگي موكول كنند.

شهردار شيراز همچنين از شهروندان خصوصا در نقاط تاريخي و بافت فرسوده شيراز درخواست كرد كه مراقبت لازم را داشته باشند و هرگونه مشكلي را با تلفن 137 يا 125 اطلاع‌رساني كنند.

او گفت: با توجه به حجم و شدت بارش‌ها و فرسوده و قديمي بودن خانه‌هاي بافت تاريخي، امكان بروز مشكل براي بعضي از اين واحدهاي مسكوني وجود دارد؛ اگرچه نيروهاي شهرداري به شكل 100 درصد در آماده‌باش هستند.

پاك‌فطرت گفت: تمام توان و ظرفيت مديريتي، اجرايي و تجهيزاتي شهرداري شيراز بسيج شده است كه مشكلات احتمالي ناشي از بارندگي‌ها به حداقل ممكن كاهش پيدا كند.

شهردار شيراز همچنين از شهروندان درخواست كرد كه ضمن مراقبت از خانه و كانال‌ها و جوي‌هاي اطراف منازل خود، هواي همسايه‌هاي خود را نيز داشته باشند و با كمك به يكديگر اين نعمت الهي را پاس بدارند.

پاك‌فطرت با ابراز خرسندي از بارندگي‌هاي اخير، شيراز را نيازمند باران رحمت الهي دانست و گفت: اين بارش‌ها موجب رفع بخشي از نگراني‌هاي ما در خصوص تامين آب مورد نياز شهر و فضاي سبز شهر شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: