• جمعه ۲۹ بهمن ماه، ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9511-12314-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مديرعامل گاز استان فارس:

جريان گاز محدوده زند تا ساعت 12 امشب وصل مي‌شود

مديرعامل شركت گاز استان فارس گفت: با هماهنگي‌هاي انجام شده با شهرداري شيراز و تلاش نيروهاي اين شركت، تلاش مي‌كنيم كه تا ساعت 12 امشب جريان گاز خيابان زند برقرار شود.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، هوشنگ محمدي عصر جمعه 29 بهمن در جمع خبرنگاران گفت: صبح امروز و به ‌دنبال فرونشست زمين در محدوده خيابان زند و محل اجراي ايستگاه مترو وكيل، جريان گاز را با هدف ممانعت از بروز يك مشكل ايمني، قطع كرديم.

او با يادآوري اينكه جريان گاز حدود 1500 مشترك از صبح امروز قطع شده است، گفت: تلاش‌هاي فراواني با هدف اتصال مجدد جريان گاز انجام شده و با برگزاري آخرين جلسه فني با شهردار شيراز و رئيس كميسيون عمران شوراي اسلامي شهر، تلاش براي برقراري جريان گاز آغاز شده است.

محمدي همچنين گفت: خوشبختانه و علي‌رغم بارش‌هاي بسيار خوبي كه در نقاط جنوبي استان طي 5 روز گذشته حادث شد، در هيچ نقطه‌اي از مناطق شهري و روستايي و شهرك‌ها، شاهد قطعي جريان گاز نبوديم.

او با تصريح اينكه در احداث شبكه و خطوط انتقال گاز رعايت كامل اصول استاندارد براساس معيارهاي اروپا انجام و اعمال شده است، گفت: در سطح استان و در شهرستان هاي جهرم، فراشبند، لامرد و خرامه، خط انتقال در بستر رودخانه‌هاي فصلي قرار دارد و علي‌رغم بارندگي‌ها و جريان شديد آب و آب رفتگي فراوان، خطوط لوله هيچ آسيبي نديده است.

محمدي گفت: برقراري اتصال مشتركان خيابان زند محدوده تقاطع كوچه 13 كريمخان نيز كه با هدف ايمني محدوده قطع شده بود، به شكل دائم برقرار خواهد شد.

به گزارش ايسنا، به‌دنبال بارندگي شب گذشته و صبح امروز، بخشي از تونل قطار شهري در محل ايستگاه وكيل خيابان زند حد فاصل چهارراه دروازه سعدي و زير گذر زند، نشت كرد و يك پايه ستون برق و يك درخت را بلعيد.

اين حادثه قطع گاز و برق در محدوده‌اي از اين خيابان و انسداد مسير از ميدان ولي‌عصر به سمت چهارراه زند را به‌دنبال داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: