• دوشنبه ۲ اسفند ماه، ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9512-181-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیر عامل باشگاه برق شیراز:

تيم فوتبال برق جزئی از هویت شیراز است

مدیر عامل باشگاه فرهنگي ورزشي برق شیراز با تاكيد بر اينكه باشگاه و خصوصا تيم فوتبال برق شيراز جزئي از هويت اين شهر در حوزه ورزش به‌شمار مي‌رود، ابراز امیدواری کرد که با آشتی هواداران و حمایت مسئولان شاهد حضور مجدد برق در سطح اول باشگاه‌هاي كشور باشيم.

مازيار فرهي كه به‌تازگي مسئوليت باشگاه برق شيراز را عهده‌دار شده است، در گفت و گو با ايسنا، تصريح كرد: مگر می‌شود فوتبال شیراز را بدون برق تصور کرد؛ این تیم چیزی فراتر از یک تیم و بخشی از هویت فرهنگی ورزشی شهر شيراز و استان فارس است.

فرهي اعتقاد دارد اكثر مردم شیراز با تيم برق شيراز خاطراتي دارند و در اغلب نقاط ايران فوتبال شيراز را با نام برق مي‌شناسند.

وي اضافه كرد: 72 قدمت براي يك باشگاه سابقه كمي نيست كه بتوان به راحتي آن را ناديده گرفت. درست است که مجموعه‌ای از عوامل دست به دست هم داد و باعث افول برق شيراز شد؛ عواملي كه هم دروني بود و هم بيروني، اما چراغ برق شيراز هنوز روشن است و مطمئن باشيد روزهاي خوبي را در راه داريم.

فرهي وضعيت كنوني تيم فوتبال و باشگاه را مساعد توصيف و اضافه كرد: اين براي هر ورزش‌دوستي يك افتخار محسوب مي‌شود كه مسئوليت تیم ریشه‌دار و پر هوادار برق شیراز عده‌دار شود.

او ادامه داد: در آغاز كار از تمام پيشكسوتان و بزرگاني كه تاكنون براي اين تيم زحمت كشيده‌اند، رخصت گرفته‌‌ام و از همه نيز براي موفقيت در كار، طلب همكاري و همراهي كرده‌ام.

فرهي تصريح كرد: وضعیت تیم برق شيراز شاید آن چیزی نباشد که انتظار داريم اما شکر خدا عزم همه دست‌اندركاران و اعضاي كادر فني و بازيكنان برای بازگرداندن اين تيم به روزهاي اوج، جزم شده است.

او شرايط فني تيم را خوب ارزيابي و اضافه كرد: بزرگترین داشته یک تیم هواداران هستند، باشگاه بزرگ برق از این حیث داشته‌هاي فراواني دارد و تنها كافي است كه با نتايجي مناسب، هوادارانش را به ورزشگاه بكشاند تا در عمل هم هواداريشان را براي بار ديگر اثبات كنند.

فرهی تیم برق شيراز را نیازمند حمایت مسئولان دانست و گفت: اگرچه چتر حمایت مالی دولت از سر اين باشگاه ريشه‌دار شيراز و كشور برداشته شده، اما همچنان نیازمند حمایت معنوی مسئولان است.

مديرعامل برق شيراز گفت: در دوبازی گذشته‌اي كه در شیراز برگزار شد، هیچ یک از مسئولان استاني کنار تیم نبودند اما مطمئن هستيم كه در بازی آینده كه روز سه‌شنبه برگزار خواهد شد؛ مسئولان دلسوز استان و شهرستان براي تماشا به ورزشگاه شهيد دستغيب خواهند آمد.

به گزارش ايسنا، تيم فوتبال برق شیراز ساعت 14 بعدازظهر سه‌شنبه 3 اسفند در ورزشگاه شهید آيت‌الله دستغیب شیراز به مصاف شهرداری بم، تیم صدر جدولي مسابقات ليگ دسته دو فوتبال كشور مي‌رود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: