• دوشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9512-1381-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رئيس هيئت كاراته استان فارس:

بخش خصوصي براي سرمايه‌گذاري در كاراته راغب شده است

سرپرست هيئت کاراته استان فارس گفت: موفقیت نمایندگان فارس در لیگ‌های کشوری نشان‌دهنده راغب شدن و علاقه‌مندي بخش خصوصي براي سرمايه‌گذاري در اين ورزش است.

به گزارش ايسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومي هيئت كاراته استان فارس محمدجواد شلتوك‌كار حضور حامیان مالی در ورزش کاراته را یک فرصت گران بها دانست.

او گفت: برای حضور اثرگذارتر حامیان ورزش در کاراته استان فارس بسته‌های تشویقی مناسبی تهیه شده که امیدورایم با رایزنی‌های انجام شده بتوانیم مسیر حضور این دسته از حامیان ورزش را در ورزش کاراته بیش از گذشته هموار سازیم .

شلتوك‌كار با اشاره به قهرمانی تیم بانوان دانشگاه پیام نور فارس در مسابقات سوپر لیگ کاراته کشور، گفت: این تیم که با حمایت خوب مسئولین آن دانشگاه در مسابقات شرکت کرده بود توانست پس از سال‌ها سنت شکنی کرده و عنوان قهرمانی را در حضور دیگر مدعیان سنتی را از آن خود كند.

وی  با اشاره به اینکه سرپرستی این تیم بر عهده فاطمه قشقایی نژاد، نائب رئیس هيئت کاراته استان و هدایت فنی آن برعهده لیلا بهرامی مربی شیرازی تیم ملی کاراته بوده است، گفت: به همراه مسئولان دانشگاه پیام نور، تمام تلاش خود را برای حضور این تیم در جام باشگاه‌های آسیا به‌کار خواهیم بست .

سرپرست هيئت کاراته استان فارس، کسب مقام اول لیگ نونهالان درگروه یک توسط تیم سلولزی فارس رعنای فارس، مقام اول لیگ نونهالان گروه دو توسط تیم صبای شیراز، مقام دوم لیگ نونهالان گروه یک توسط تیم صبای شیراز، مقام دوم لیگ جوانه‌ها توسط تیم سلولزی فارس رعنا، مقام سوم لیگ نونهالان توسط تیم سلولزی فارس رعنا و مقام سوم لیگ جوانه‌ها توسط تیم آسا گستران فارس را از دیگر موفقیت‌های حاصل در ورزش كاراته در قسمت بانوان و ليگ كاراته كشور ذكر كرد.

شلتوك‌كار همچنين گفت: در بخش مردان و در لیگ جوانه‌ها تیم ارژن شیراز به مقام دوم دست یافت .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: