• شنبه ۲۸ اسفند ماه، ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9512-4676-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رئيس جهاددانشگاهي فارس اعلام كرد

رشد مطلوب در حوزه آموزش/ عملكرد جهادي ايكنا و ايسنا

رئيس جهاددانشگاهي استان فارس اعتقاد دارد كه سال 95 رشد فعاليت‌هاي حوزه آموزش در اين نهاد مطلوب‌تر از گذشته بوده است.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، مسعود رستگار در جشن پايان سال جهاددانشگاهي استان فارس، با تبريك فرارسيدن ايام ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و عيد نوروز، گفت: امسال در حوزه آموزش همكاران موفق به اجراي استراتژي فشاري فعال شده و جواب خوبي هم گرفتند.

رستگار گفت: معمولا آنجايي كه برتري مطلق يك برند وجود دارد قابليت حركت بر اساس استراتژي منفعل كششي هست، گفت: استفاده از استراتژي فعال و فشاري خصوصا در حوزه آموزش كه عرصه حضور نهادها و دستگاه‌هاي مختلف متولی آموزش تلقي مي‌شود، راهكاري مناسب براي دست‌يابي به رشد است.

وي با بيان اينكه همواره جهاددانشگاهي در فارس، در حوزه آموزش عملكرد خوبي داشته است، گفت: امسال عملكردها بهتر و مطلوب‌تر از گذشته بود و بخش قابل توجهی از مجتمع جدیدالتاسیس جهاد دانشگاهی نیز به امر آموزش اختصاص یافت.

رستگار با تصريح اينكه جهادگران دانشگاهي بايد با درك صحيح از توان بالقوه خود، به دنبال فعليت بخشيدن به اين توان در بخش‌هاي مختلف باشند، خاطرنشان كرد: هر زمان كه يكي از جهادگران دانشگاهي به عرصه‌هاي ديگر خدمت و از جمله در خارج از جهاد دانشگاهی پا مي‌گذارد، منشاء تحول و رشد بوده است.

او با بيان اينكه منشا توان بالقوه و بالفعل نيروهاي جهاددانشگاهي، انقلابي بودن و جهادي عمل كرده است، گفت: جهاددانشگاهي همواره بايد در قبال انقلاب و نظام اسلامي، وظيفه‌مند و مسئوليت‌پذير عمل كند و در یک کلام انقلابی بماند؛ كه البته همين گونه بوده است.

رستگار با قدرداني از تمام جهادگران دانشگاهي در واحد فارس، گفت: عملكرد جهادي را به‌خوبي مي‌توان در دو خبرگزاري ايكنا و ايسنا ديد؛ جايي كه جهادگران آن، علي‌رغم كمبود عده و عُده، حداكثر تلاش خود را مصروف كرده و مي‌كنند.

رئيس جهاددانشگاهي استان فارس همچنين با اشاره به آمارهاي عملكردي شعب اين نهاد در شهرستان‌هاي فارس، گفت: آمارها نشان از رشد فعاليت‌ها دارد و اين جاي خوشوقتي است؛ شايد در بعضي موارد با دشواري‌هايي مواجه بوده‌ايم اما در مجموع، عملكردها رضايت بخش بوده است. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: