• دوشنبه ۱۴ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 961-2614-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

نایب رئیس شورای اسلامی شیراز عنوان کرد

اختصاص قطعه‌ای از بهشت احمدی به هنرمندان

نایب رئیس شورای اسلامی شیراز گفت: قطعه‌ای از آرامستان بهشت احمدی برای خاکسپاری هنرمندان و فرهنگوران استان فارس و شیراز اختصاص داده شده است.

محمودرضا طالبان به ایسنا منطقه فارس گفت: پیش‌بینی فضایی مناسب و در خور شان برای هنرمندان و فرهنگوران و فعالان حوزه‌های مختلف فرهنگی و ادبی، یکی از موضوعات مد نظر شورای شهر و شهرداری شیراز بوده است.

طالبان گفت: با توجه به تکمیل بودن فضای دفن اموات در دالرحمه شیراز و احداث فضایی مناسب در آرامستان جدید این شهر با عنوان بهشت احمدی، از ابتدا موضوع اختصاص قطعه‌ای مناسب به هنرمندان مد نظر قرار گرفته بود.

نایب رئیس شورای اسلامی شیراز با بیان اینکه طی روزهای گذشته بازدید نهایی از بهشت احمدی با هدف اختصاص قطعه‌ای به هنرمندان انجام شد، گفت: قطعه‌ای به وسعت 5 هزار مترمربع در بهترین نقطه از بهشت احمدی به هنرمندان و فرهنگوران اختصاص داده می‌شود.

طالبان تاکید کرد که با اختصاص این قطعه، از این پس کار محوطه‌سازی، گل‌آرائی و ایجاد المان‌های مناسب، در دستور کار قرار گرفته و فضاسازی مطلوبی انجام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، کلانشهر شیراز علی‌رغم آنکه پایتخت فرهنگ و ادب ایران شناخته می‌شود و یکی از ویژگی‌های این شهر، حضور شاعران، هنرمندان و فرهنگوران نام‌آوری در عرصه‌های مختلف فرهنگی و هنری، از گذشته تاریخ تاکنون است، هنوز فاقد قطعه‌ای مختص هنرمندان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: