• سه شنبه ۱۵ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 961-281-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیر کل ورزش و جوانان فارس عنوان كرد

لزوم برنامه‌ريزي براي تقويت ورزش‌هاي همگاني

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس اعتقاد دارد كه با برنامه‌ريزي منسجم و اصولي بايد به‌دنبال تقويت ورزش‌هاي همگاني و توسعه اين ورزش در سطح جامعه شهري و روستايي حركت كرد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومي ورزش و جوانان فارس، حيدرعلي كامياب سه‌شنبه 15 فروردين در ديدار با رئيس و اعضاي هيئت ورزش‌هاي همگاني فارس، اين هيئت را يكي از بخش‌هاي موفق در حوزه ورزش و جوانان فارس دانست.

كامياب به نگاه ويژه برنامه ششم توسعه به توسعه ورزش اشاره و اضافه كرد: در این برنامه بسیاری از موانع و مشکلات توسعه ورزش برداشته شده است؛ با اتكاء به اين برنامه می‌توان براي عمران و آبادانی حوزه ورزش، برنامه‌ريزي خوبي داشت.

وي با بيان اينكه امسال اعتبارات ويژه‌اي به هيئت‌هاي ورزشي در استان فارس اختصاص خواهد يافت، گفت: امسال هر فصل رديف اعتباري مشخصي به هيئت‌هاي ورزشي فعال اختصاص داده مي‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گفت: مهمترین اولویتی که امسال در ورزش همگانی مورد توجه قرار گرفته توجه به ورزش محلات، روستایی و عشایری است که این مهم بیش از گذشته مورد توجه قرار می‌گیرد.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس نیز با اشاره به فعالیت‌های سال گذشته اين هيئت، همايش بين‌المللي ورزش‌هاي همگاني را يكي از مهمترين دست‌آوردهاي سال قبل دانست.

سيروس پاكفطرت گفت: امروز هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس از جایگاه مناسبي در كشور برخوردار است و امسال هم برنامه‌هاي مختلفي را در همين راستا، پيش‌بيني كرده‌ايم.

هادي شه‌دوست رئیس هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان شیراز نیز به تشريح برنامه‌ها و اقدامات اجرا شده در سال گذشته و برنامه‌هاي سال 96 پرداخت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: