• چهارشنبه ۱۶ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 961-2780-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

انتشار 2 روزنامه محلي شيراز در ايام نوروز/
خبرجنوب و عصر مردم نوروز هم منتشر شد

در ايام تعطيلات نوروزي امسال نيز همچون سال‌هاي گذشته 2 روزنامه از جمع رسانه‌هاي مكتوب محلي در شيراز، مخاطبان را تنها نگذاشتند.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، در ايام نوروز امسال روزنامه خبرجنوب براي نوزدهمين سال پياپي، منتشر شد تا مخاطبان دائمي اين روزنامه و ساير شهروندان شيرازي و ميهمانان نوروزي دسترسي مناسبي به اطلاعات و اخبار داشته باشند.

در اين ايام همچنين روزنامه عصر مردم نيز براي چندمين سال، در ايام نوروز منتشر شد و اخبار و رويدادهاي مختلف خبري را روزانه منتشر كرد.

انتشار دو روزنامه محلي در استان فارس و شيراز طي ايام تعطيلات نوروزي در حالي امسال نيز تداوم يافت كه تمام روزنامه‌ها در كشور، همزمان با تعطيلات نوروزي، انتشار را متوقف كردند و تنها روزنامه ايران در برخي از روزهاي تعطيلات نوروز امسال منتشر شد.

روزنامه‌ خبرجنوب، به مدير مسئولي حسين واحدي‌پور يكي از با سابقه‌ترين روزنامه‌هاي كشور و استان فارس محسوب مي‌شود كه طي 38 سال گذشته بي‌وقفه منتشر شده است.

روزنامه عصر مردم نيز به مدير مسئولي محمد عسلي از سال 74 به جرگه رسانه‌هاي مكتوب ايران پيوست و از آن زمان تاكنون، بي‌وقفه منتشر شده است و امسال بيست و دومين سال تولدش را جشن خواهد گرفت.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: