• یکشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 961-876-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیرکل آموزش و پرورش فارس:

فروش اینترنتی کتب درسی آغاز شده است

مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس گفت: فروش اينترنتي كتاب‌هاي درسي از شنبه ۱۹ فروردین شروع شده است و دانش‌آموزان براي خريد كتاب به سامانه www.irtextbook.com مراجعه كنند.

به گزارش ايسنا منطقه فارس به نقل از آموزش و پرورش فارس، حميدرضا آذري گفت: دانش‌آموزان مقطع ابتدايي از پايه دوم تا ششم و همچنين دانش‌آموزانی که سال آینده در دوره پيش دانشگاهي مشغول به تحصیل خواهند شد مي‌توانند براي خريد كتاب به سامانه اعلام شده مراجعه كنند.

وي با بيان اينكه امكان خريد گروهي كتاب توسط مديران مدارس نيز از همين طريق فراهم شده است، گفت: دانش‌آموزان با واردكردن كد دانش‌آموزي يا كد ملي يا شماره سريال شناسنامه خود مي‌توانند وارد سامانه شده و پس از پرداخت هزينه، كد پي گيري را دريافت كنند.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس همچنین گفت: دانش آموزان پايه اول ابتدايي پس از ثبت نام در مدرسه موردنظر و درج اطلاعات آنان در سامانه ثبت نام (سناد) مي‌توانند كتاب‌هاي درسي خود را از طريق اين سامانه خريداري كنند.

آذری خاطر نشان کرد: دانش‌آموزان مدارس استعدادهاي درخشان و هنرستان‌هاي فني و حرفه‌اي و كاردانش نيز از تيرماه امسال امكان خريد كتاب از طريق مراجعه به همين سامانه را خواهند داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: