• دوشنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 961-4614-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

فرمانده انتظامي فارس:

پليس فارس رتبه اول كاهش تلفات جاده‌اي را كسب كرد

فرمانده انتظامي استان فارس با اشاره به كاهش 38 درصدي تلفات جاده‌اي طي ايام نوروز، گفت: پليس فارس در اين خصوص رتبه اول كشور در كاهش تلفات جاده‌اي را به خود اختصاص داده است.

به گزارش ايسنا منطقه فارس به نقل از پايگاه خبري پليس فارس، سردار سرتيپ احمدعلي گودرزي دوشنبه 21 فروردين در مراسم صبحگاه مشترك پليس فارس، گفت: مردم و مسئولان در مواجهه حضوري يا در جلسات رضايت كامل خود از عملكرد پليس در ايام تعطيلات نوروز را اعلام كرده و مي‌كنند.

وي تأكيد كرد: تلاش‌ها و مجاهدت‌هاي مأموران نيروي انتظامي همچنان كه در نزد خداوند بزرگ محفوظ است، از چشم مردم و مسئولان نيز دور نخواهد ماند.

فرمانده انتظامي استان فارس با اشاره به نظر سنجي انجام شده توسط معاونت اجتماعي استان از مسافران و گردشگران نوروزي، گفت: بر اساس اين نظر سنجي 95 درصد مردم حضور پليس و 93 درصد نحوه برخورد و رفتار پليس را كاملا مناسب ارزيابي كرده‌اند.

گودرزي همچنين گفت: با نامگذاري سال جديد به عنوان " اقتصاد مقاومتي؛ توليد و اشتغال" از سوي مقام معظم رهبري، كاركنان خدوم نيروي انتظامي براي تحقق اين شعار و تبديل آن به شعور همه تلاش خود را به كار خواهند بست.

وي ادامه داد: مبارزه بي امان با كالاي قاچاق يكي از راه‌هاي تحقق شعار سال به‌شمار مي‌رود و اين موضوع يكي از اولويت‌هاي نيروي انتظامي است.

گودرزي يادآور شد: مأموران انتظامي استان سال گذشته بيش از 220 ميليارد تومان كالاي قاچاق كشف كردند كه نسبت به سال 94 حدود 48 درصد افزايش داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: