• دوشنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 961-1684-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

برگزاری دومین جشنواره‌ی گلستان‌خوانی در جهرم

دومین جشنواره‌ی دانش‌آموزی گلستان‌خوانی در شهرستان جهرم برگزار و نفرات منتخب برای مسابقات قطبی استان انتخاب شدند .

به‌ گزارش ايسنا منطقه فارس معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش جهرم در خصوص جشنواره‌ي گلستان‌خواني گفت: مرحله‌ی​ آموزشگاهی این جشنواره با حضور ۳۸۰ دانش‌آموز منتخب از ۶۳ مدرسه در کانون احسان برگزار شد، که با نظر داوران، منتخبین جشنواره‌ی​ گلستان‌خوانی برای مرحله‌ی شهرستان انتخاب شدند .

حمیدرضا نکویی، افزود: مرحله‌ی شهرستان با حضور مدیران و نماینده‌ی​ معلمان مدارس با اجرای گروه‌های منتخب دانش‌آموزی برای دومین سال در جهرم یکشنبه ۲۰ فرودین با حضور دکتر قجری معاونت متوسطه، گشتاسبی، کارشناس مسئول ابتدایی و ابراهیم‌زاده، کارشناس ابتدایی استان فارس در سالن علامه امینی جهرم برگزار شد .

وی خاطر نشان کرد: در اجرای منتخبین مرحله شهرستان ۱۰ نفر از میان این ۶۳ نفر برگزیده شدند و به مرحله‌ی​ قطبی استان که در اردیبهشت ماه در فسا برگزار می‌شود، اعزام می‌شوند .

نکویی با بیان اینکه فسا میزبان قطب شرق فارس است و این دوره از مسابقات در چهار قطب در سطح استان برگزار می‌شود، ادامه داد: این برنامه در بیش از ۱۲۰ مدرسه در پایه‌های چهارم، پنجم و ششم و بیش از ۵۰ پیش دبستانی به طور ویژه در مرحله‌ی آموزشگاه برگزار شده و ۳۸۰ نفر بالاترین امتیاز را کسب کرده‌اند .

معاون آموزش ابتدايي آموزش و پرورش جهرم خاطرنشان كرد: قطب شرق ۴ سهمیه اجرای گروهی و فردی دارد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: