• دوشنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 961-6914-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

محدودیت‌های ترافیکی شیراز در روز 29 فروردین اعلام شد

رئیس پلیس راهور استان فارس محدودیت‌های ترافیکی پیش‌بینی شده در بلوار و میدان آزادی شیراز به دلیل برگزاری مراسم رژه روز گرامیداشت ارتش را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، سرهنگ مصطفی عباسی گفت: با توجه به برگزاری رژه به‌مناسبت روز 29 فروردین و گرامی‌داشت روز ارتش، محدودیت‌های ترافیکی از ساعت 7 صبح در برخی معابر شیراز اجرا می‌شود.

وی گفت: محل اصلی برگزاری مراسم میدان آزادی(فلکه گاز) پیش‌بینی شده و به همین دلیل تمام انشعاب‌های این میدان، ممنوعیت و محدودیت تردد خواهد داشت.

علاوه بر خیابان اصلی، تمام انشعاب‌ها از محور بلوار آزادی و به سمت این مسیر، شامل خیابان ابریشمی از بلوار جمهوری اسلامی، خیابان جهاد از تقاطع چنچنه، بلوار آزادی از سمت میدان قائم و پل باغ صفا، خیابان ارم از سمت میدان ارم به سمت بلوار آزادی، خیابان خاکشناسی به سمت بلوار آزادی ،خیابان مشکین فام از بازار انقلاب به سمت بلوار آزادی و کوچه‌ها و انشعابات منتهی به بلوار آزادی دارای محدودیت و ممنوعیت تردد خواهد بود.

عباسی از شهروندان درخواست کرد که در فاصله زمانی هفت صبح تا ظهر روز سه‌شنبه 29 فروردین، از تردد با خودرو در مسیرهای اعلام شده، اجتناب کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: