• سه شنبه ۲۹ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 961-7114-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

تجليل از دست‌اندركاران ستاد تسهيلات نوروزي شيراز

طي مراسمي از سوي شوراي اسلامي و شهرداري شيراز، قدرداني از تلاش‌ها و اقدامات دست‌اندركاران و مجموعه‌هاي عضو ستاد تسهيلات نوروزي و خدمات سفر شيراز انجام شد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، شهردار شيراز سه‌شنبه 29 فروردين در مراسم قدرداني از دست‌اندركاران ستاد تسهيلات سفر شيراز، گفت: نظرسنجي‌هاي انجام شده از مسافران نوروزي نشان دهنده ارتقاء سطح رضايت‌مندي مردم از شهرداري و تمام دستگاه‌هاي عضو ستاد تسهيلات نوروزي در شيراز است.

علي‌رضا پاك‌فطرت با بيان اينكه يكي از اهداف نظرسنجي‌هاي انجام شده، شناسايي نقاط ضعف و قوت خدمات و دريافت پيشنهادهاي مردم است، گفت: تمام آنچه از تحليل نظرسنجي‌ها حاصل مي‌شود، در برنامه‌ريزي‌ها براي سال‌هاي آينده استفاده خواهد شد.

پاك‌فطرت با اشاره به وضعيت شيراز و خدمات ارائه شده به مسافران در ايام نوروز سال‌هاي گذشته و مقايسه آن با اكنون، گفت: در سال 90 شيراز شاهد هرج و مرجي جدي در زمينه برپايي چادرهاي مسافرتي توسط مسافران در ايام نوروز بود.

وي اضافه كرد: آشفتگي در موضوع ساماندهي اسكان مسافران به‌حدي بود كه چادرهاي مسافرتي در اطراف ساختمان مركزي شهرداري شيراز نيز برپا شده و چهره‌اي ناخوشايند از شيراز نمايان ساخته بود.

شهردار شيراز گفت: در سال‌هاي نه‌چندان دور و تا ابتداي دهه 90 شاهد روند نامناسب تعداد حوادث رانندگي و شمار قربانيان اين حوادث، گازگرفتگي و غيره در ايام نوروز در سطح شهر و جاده‌هاي بين شهري بوديم.

او گفت: امسال به‌حمدالله و با تلاش‌هاي انجام شده از سوي دستگاه‌هاي مختلف خصوصا پليس و مجموعه شهرداري شاهد كاهش قابل توجه حوادث رانندگي، حوادث ناشي از گازگرفتگي و حريق و قربانيان اين حوادث بوديم.

شهردار شيراز با قدرداني از خدمات ارائه شده از سوي هلال‌احمر، اورژانس، راهداري و آموزش و پرورش، گفت: اينكه در ايام نوروز تعداد قابل توجهي مسافر را در سطح مدارس استان فارس و شيراز اسكان داده شده و مسائل رفاهي براي آنان پيش‌بيني شود و حادثه‌اي هم اتفاق نيفتد، كاري بزرگ و نيازمند مديريتي خوب است.

پاك‌فطرت راه‌اندازي مركز ماده 16 و ايجاد امكاني براي نگهداري حدود 700 معتاد پرخطر و جمع‌آوري و نگهداري متكديان را اقدامي شاخص در نوروز 96 اعلام و اضافه كرد: در اين زمينه دانشگاه علوم پزشكي، ستاد مبارزه با موادمخدر و نيروي انتظامي همكاري بسيار مطلوب و تاثيرگذاري داشته‌اند.

شهردار شيراز اعتقاد دارد كه امسال شاهد هماهنگي بسيار مطلوب بين دستگاه‌هاي عضو ستاد تسهيلات و خدمات سفر در اين كلانشهر بوديم؛ به همين دليل امكان ارائه خدماتي بهتر فراهم شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: