• سه شنبه ۲۹ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 961-2574-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

معاون استانداري فارس اعلام كرد

گشايش 2.25 ميليارد دلار اعتبار براي طرح‌هاي فاينانسي در فارس

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: از زمان آغاز فعاليت دولت تدبير و اميد تاكنون بالغ بر 2.25 ميليارد دلار اعتبار براي طرح‌هاي فاينانس گشوده شده است.

به گزارش ايسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومي استانداري فارس، يدالله رحماني در پنجاه و دومين جلسه كميته جذب و حمايت از سرمايه‌گذاري استان فارس گفت: گشايش اعتبار براي طرح‌هاي فاينانس با هدف حمايت همه جانبه از سرمايه‌گذاران به شكل جدي در سال‌هاي فعاليت دولت يازدهم، دنبال شده است.

رحماني گفت: براساس گزارش سازمان سرمايه‌گذاري و كمك‌هاي فني و اقتصادي ايران، در مدت فعاليت دولت تدبير و اميد، براي هفت طرح بزرگ صنعتي و خدماتي استان فارس فايناس‌ تخصيص و گشايش اعتبار شده است.

او توضيح داد: يكي از اين طرح‌ها احداث پروژه توليد شمش آلومنيوم در لامرد به مبلغ 1123.5 ميليون دلار و طرح ديگر فولاد نيريز به مبلغ 327 ميليون دلار بوده است.

رحماني گفت: طرح سيمان خاكستري ني‌ريز با 160.5 ميليون دلار و كنسانتره گهر زمين با 128 ميليون دلار، از ديگر طرح‌هاي سرمايه گذاري است كه گشايش اعتبار براي آنها انجام شده است.

او گفت: در بخش خدمات و با هدف استفاده بهينه از آب موجود نيز مبلغ 190 ميليون دلار براي طرح‌هاي جمع‌آوري فاضلاب 6 شهر استان گشايش اعتباري انجام شده است.

رحماني يادآور شد: از ديگر طرح‌هايي كه در سال‌هاي فعاليت دولت يازدهم موفق به گشايش اعتبار فايناس از بانك عامل شد، طرح‌هاي توزيع و انتقال برق به ميزان 43 ميليون دلار بوده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: