• چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 961-7514-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

فرماندار جهرم:

جهرم نیازمند شورایی با برنامه است

معاون استاندار و فرماندار ویژه‌ی شهرستان جهرم معتقد است كه امروز نياز اصلي اين شهر براي دست‌يابي به توسعه‌اي پايدار و تاثيرگذار، شوراي شهري با برنامه است.

علي‌رضا صحرائيان در گفت وگو با ایسنا منطقه‌ی فارس، ضمن دعوت از عموم مردم برای شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: نیاز امروز شهر جهرم ایجاب می‌کند همشهریان با چشم باز و بدون تعصب رأی دهند. شوراهای شهرستان نیاز به افراد توانمند و با برنامه‌ای دارد که شهر جهرم و شهرهای تابعه را متحول کنند.

صحرائيان با اشاره به موقعیت استراتژیک شهرستان و اقدامات زیربنایی انجام شده از جمله بزرگراه‌ها و جاده‌ها، انتقال آب، پتروشیمی، نیروگاه سیکل ترکیبی و... در چند سال اخیر، افزود: هر کدام از این پروژه‌ها، پتانسیل توسعه و تحول زیربنایی منطقه را دارند .

  وی با بیان اینکه طبق سرشماری سال ۹۵ شهر جهرم نسبت به سال ۹۰ در بحث جمعیتی بیست درصد افزایش جمعیت داشته که نشانگر مهاجرپذیربودن شهر جهرم و به دلیل در توسعه بودن این شهر است، افزود: اکثر مراجعات و شکایات به فرمانداری به دلیل مشکلات شهری و عدم برنامه‌ریزی مدیریت شهری است و برای رفع این مشکل باید شورای شهر جهرم و شهرهای تابعه به عنوان بازوی توانمند فرمانداری باشند و برای رسیدن به این افق نیاز به تقویت شهرداری‌ها احساس می‌شود .

فرماندار ویژه‌ی جهرم در ادامه خاطرنشان کرد: شهرداری پویا و با برنامه نیاز به شورایی سالم، قوی و توانمند دارد که بتواند مدیریت شهری را تقویت كند.

صحرائيان گفت: امسال خوشبین هستم که هم شاهد افزایش مشارکت مردم در انتخابات، هم شاهد انتخاب افرادی پویا و کارآمد توسط مردم باشیم که خدمتی مؤثر به شهروندان ارائه دهند .

معاون استاندار فارس انتخابات شوراهای اسلامی را در بحث امنیت و از نظر روحی و روانی مؤثر در جامعه دانست و بیان کرد: مدیریت منسجم شهری به کاهش آسیب‌های اجتماعی نیز منجر خواهد شد .

به گفته‌ی وی شهر تمیز و سالم با امکانات و فضای سبز مناسب باعث پویایی و نشاط در جامعه و افزایش راندمان کاری خواهد شد که بایستی به این مبحث توجه بیشتری شود .

صحرائيان ابراز امیدواری کرد که هم شاهد انتخاب شورایی باشیم که با برنامه، حامی شهرداری باشد، هم در جذب سرمایه‌گذار در سطح شهر موفق عمل کند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: