• چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 961-981-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

بهره‌برداري از ورزشگاه پارس بعد از 22 سال در شيراز

مديركل ورزش و جوانان فارس گفت: بهره‌برداري از ورزشگاه پارس در منطقه ميانرود شيراز بعد از 22 سال و با حضور رئيس‌جمهور و وزير ورزش و جوانان انجام خواهد شد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، حيدرعلي‌ كامياب چهارشنبه 30 فروردين در جمع خبرنگاران گفت: عمليات اجرايي ورزشگاه پارس،(ميانرود) حدود 22 سال قبل آغاز شده بود و طي سه سال اخير با حمايت استاندار فارس زمينه بهره‌برداري از آن فراهم شده است.

كامياب تصريح كرد: مجموع اعتبارات هزينه شده در اين ورزشگاه از سال 76 تا 94 كمتر از 20 ميليارد تومان بوده حال آنكه طي سال 95 بالغ بر 60 ميليارد تومان در اين پروژه هزينه شده است.

مديركل ورزش و جوانان استان فارس با اشاره به اينكه در برخي از سال‌ها ميزان تخصيص اعتبار به اين پروژه ملي، در حد صفر بوده است، گفت: قطعا اگر پيگيري‌هاي مديريت ارشد استان و نمايندگان محترم مجلس نبود، اين پروژه تا 2 دهه ديگر هم آماده بهره‌برداري نمي‌شد.

كامياب معتقد است كه ورزشگاه 50 هزار نفري پارس، يكي از زيباترين ورزشگاه‌هاي ايران اسلامي است كه مجموعه‌اي بزرگ را شامل مي‌شود.

مديركل ورزش و جوانان فارس با يادآوري اينكه در سفر رئيس‌جمهوري و وزير ورزش و جوانان،‌ بهره‌برداري از زمين چمن و پيست تارتان اين ورزشگاه به‌عنوان 2 بخش اصلي آغاز مي‌شود، گفت: اين ورزشگاه شامل بخش‌هاي مختلفي است كه در فازهاي بعدي احداث و آماده بهره‌برداري مي‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: