• شنبه ۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 962-384-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

معاون استاندار فارس عنوان كرد

پيش‌بيني 145 شعبه اخذ راي در لارستان

معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان گفت: در 2 انتخابات پيش‌رو برای شهرستان لارستان 145 شعبه اخذ رای پیش‌بيني شده است كه در مقايسه با 134 شعبه انتخابات گذشته، 8 درصد رشد را شاهد هستيم.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، جليل حسيني شنبه 9 ارديبهشت در جمع مسئولان ستاد انتخابات لارستان گفت: از كل شعب اخذ راي پيش‌بيني شده 35 شعبه در شهر لار و 110 شعبه در دیگر شهرها و در مناطق روستایی است.

وی با بیان اینکه تمام اعضاي هیئت‌هاي اجرایی دارای تجربه زیادی در عرصه انتخابات هستند، گفت: در پنجمين دوره انتخابات شوراها در شهرستان لارستان، 782 نفر داوطلب ثبت نام كردند؛ از اين تعداد 15 نفر انصراف داده و صلاحيت 25 نفر از سوي هيئت اجرايي و 23 نفر از سوي هيئت نظارت احراز نشد.

فرماندار لارستان با بيان اينكه در مجموع صلاحيت 58 نفر در اين دوره از انتخابات شوراها احراز نشده است، اين عدد را در مقايسه با دوره چهارم نشان دهنده 6 درصد كاهش دانست.

حسيني گفت: در پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا در لارستان 717 كانديدا با يكديگر رقابت مي‌كنند؛ از كل كانديداها 153 نفر برای شوراهاي شهر و 564 نفر برای روستاها خود را در معرض راي مردم قرار خواهند داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: