• سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 962-2376-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

قدرداني از معلمان برگزيده و نمونه استاني در فارس

در سي و سومين يادواره بزرگداشت مقام معلم، از 750 معلم نمونه و برگزيده استاني در فارس، قدرداني شد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش فارس سه‌شنبه 12 ارديبهشت در مراسم تجليل از معلمان نمونه استاني گفت: برای اینکه جامعه در مسیر توسعه قرار گیرد باید جایگاه معلم و امر تعلیم و تربیت مورد توجه ویژه قرار گیرد .

عبدالرسول احمدی با بيان اينكه برای قرار گرفتن جامعه در مسير توسعه بايد جايگاه معلم و تعليم و تربيت را مورد توجه قرار داد، انتخاب معلم نمونه را کاري بسیار دشوار دانست و گفت: انتخاب معلمان برگزیده و نمونه استان فارس بر اساس شیوه نامه جامع که علاوه بر شاخص‌های کمی و قابل اندازه‌گیری، ابتکار عمل را مد نظر دارد، انجام شده است.

احمدی تاکید کرد: در این شیوه نامه معیارهای کیفی، تحقیقی، پژوهشی، جلوه‌های معلمی و ایثارگری و شیوه‌های نوین آموزشی برای انتخاب معلمان نمونه و برگزیده در نظر گرفته شده است .

معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش فارس افزود: در سند تحول بینادین  و برنامه ششم توسعه نیز توجه ویژه‌ای به واگذاری اختیار لازم به اداره‌ها و مدارس با هدف بهبود تعليم و تربيت، شكوفايي خلاقيت و نوآوري و ... شده است.

احمدی تاكيد كرد كه در هفته بزرگداشت مقام معلم تاكيد بر آن است كه معلم از زبان و نگاه ديگر مورد قدرداني قرار گرفته و زمينه ارتقاء كرامت معلم در جامعه بيش از گذشته فراهم شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: