• سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 962-2280-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

تئاتر شهر شيراز 17 ارديبهشت افتتاح مي‌شود

معاون اداری و مالی اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس گفت: سالن تئاتر شهر شيراز روز هفدهم ارديبهشت افتتاح خواهد شد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، غلامرضا يوسفي‌نژاد سه‌شنبه 12 ارديبهشت در جمع خبرنگاران گفت: سالن تئاتر شهر شيراز 800 متر مربع مساحت دارد و جنب تالار ابوريحان احداث و تكميل شده است.

وي با اشاره به اينكه سال 94 نيز سالن استاد سپاسدار براي اهالي تئاتر احداث و بهره‌برداري شد، گفت: تماشاخانه استادسپاسدار 180 متر مربع مساحت دارد و از زمان بهره‌برداري تاكنون خدمات خوبي به اهالي تئاتر ارائه داده است.

يوسفي با يادآوري اينكه سال 95 هم تماشاخانه استاد غلامي در يكصدمترمربع مساحت به بهره‌برداري رسيد، گفت: تعمير اساسي سالن استاد بخشي‌زاده با مساحت 500 مترمربع نيز از اقدامات عمراني در حوزه تئاتر بود كه سال قبل انجام شد.

او با اشاره به بهره‌برداري از سه نگارخانه در شهرستان‌هاي ارسنجان، فسا و داراب در سال ٩٥، گفت: طي يك‌ماه آينده نگارخانه فرهنگ و ارشاد اسلامي شيراز نيز آماده بهره‌برداري خواهد بود؛ اميدوار هستيم در آينده نزديك نگارخانه‌ شهرستان‌هاي آباده و بوانات و کتابخانه بیرم، هرکدام در مساحت ٥٠٠ متر مربع نيز آماده بهره‌برداري شود.

یوسفی از تكميل فاز یک مجتمع اداری ارشاد اسلامي شهرستان‌هاي رستم و خرامه تا پایان خرداد امسال خبرداد و با بيان اينكه هر يك از اين مجتمع‌ها، یک هزار متر مربع مساحت دارد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: