• سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 962-1481-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

سرپرست هيئت پزشكي ورزشي فارس:

هيئت پزشکی ورزشی پشتیبان ورزش قهرمانی و حامی ورزش همگانی است

سرپرست هيئت پزشكي ورزشي استان فارس تاكيد دارد كه اين هيئت پشتيبان ورزش قهرماني و حامي ورزش همگاني است.

به گزارش ايسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومي هيئت پزشكي ورزشي فارس، حيدر صفرپور در نشست هم‌انديشي با مديران اداره‌هاي ورزش و جوانان شهرستان‌هاي فارس، گفت: یکی از اتفاقات مهم حوزه پزشکی ورزشی فارس، تغيير رويكرد اين مجموعه بود.

صفرپور افزود: این تغییر رویکرد براي تحقق شعاری بود که سرلوحه کار هيئت پزشکی ورزشی فارس قرار گرفت؛ شعاري كه تاكيد دارد اين هيئت پشتیبان ورزش قهرمانی و حامی ورزش همگانی است .

معاون اداره کل ورزش و جوانان استان فارس نيز با قدردانی از تلاش‌های انجام شده در مجموعه هيئت پزشكي ورزشي فارس، آشنایی جامعه ورزش با خدمات پزشکی ورزشی را مهمترین بخش از اقدامات اين حوزه دانست.

اسلام موسوي هدف از برگزاری این نشست را آشنایی بیشتر با خدمات و جایگاه مهم پزشکی ورزشی عنوان و اضافه كرد: همه موظفیم تا در راستای سلامت جامعه تمام تلاش كنيم.

او با بيان اينكه هيئت پزشکی ورزشی نقش مهم و اساسی در حوزه سلامت ورزشکاران دارد، گفت: در گذشته آنچنان که بايد خدمات قابل توجه‌ای به جامعه ورزش ارائه نشد اما با استقرار تيم جديد در هيئت پزشكي ورزشي شاهد تحول خوبي در ابعاد مختلف از وظايف اين حوزه بوديم.

موسوي با اشاره به اينكه در خصوص ورزشکاران سازمان یافته در سال 95 با یک پیشرفت  12 درصدی روبه رو بودیم، گفت: بحث ورزشکاران سازمان یافته از اهميت بسيار بالايي برخوردار است.

دبیر هيئت پزشکی ورزش استان فارس نيز ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: این اولین نشست هم اندیشی هيئت پزشکی ورزشی و روسای اداره‌هاي ورزش و جوانان استان فارس است.

محمدجواد كشاورز نقش هيئت پزشكي ورزشي در ارتقاء و حفظ سلامت ورزشكاران در ابعاد مختلف را تاثيرگذار توصيف و اضافه كرد: امروز مهمترین موضوع آشنایی جامعه ورزش و ورزشکاران با خدمات کارآمد و گسترده هيئت پزشکی ورزشی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: