• چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-2673-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

ستاد مردمي قاليباف در شيراز راه‌اندازي شد/
شيخي: مشاركت در انتخابات فريضه‌اي الهي است

ستاد مردمي قاليباف در استان فارس با مركزيت شيراز رسما راه‌اندازي شد و شروع به‌كار كرد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، رئيس ستاد قاليباف در شيراز ظهر چهارشنبه 13 ارديبهشت در جمع خبرنگاران گفت: انتخابات و مشاركت در آن علي‌رغم اينكه به‌ظاهر فعاليتي سياسي محسوب مي‌شود اما براي ما يك فريضه الهي است.

محمدعلي شيخي با تصريح اينكه مشاركت در انتخابات با هدف تقويت اركان نظام مقدس جمهوري اسلامي است، گفت: تمام تلاش ما افزايش سطح مشاركت مردم در انتخاباتي است كه تحكيم بخش نظام محسوب مي‌شود.

شيخي با تصريح اينكه در انتخابات رياست‌جمهوري كانديداها بايد در دو جهت مبارزه كنند، گفت: يكي جبهه شناخت دقيق از وضع موجود و ارائه نقدهاي دقيق از آن براي اقناع مردم و جبهه ديگر هم سازندگي، آينده‌نگري و ايجاد اميد است.

وي محمدباقر قاليباف را با برنامه‌ترين و تواناترين كانديداي موجود دانست كه به واسطه سوابق درخشان اجرايي درازمدت و پاك‌دست بودن، توانايي محقق كردن وعده‌هايش را دارد و خاطرنشان كرد: آقاي قاليباف حتي در هيچ فعاليت اقتصادي مشروع و قانوني هم مشاركت ندارد.

شيخي با اشاره به سابقه مديريتي قاليباف از گذشته تا كنون، برنامه‌هاي اين كانديداي رياست‌جمهوري را كاملا جامع و كاربردي دانست و از او يك شخصيت عمل‌گرا، جهادي و انقلابي ترسيم كرد.

رئيس ستاد مردمي قاليباف در استان فارس اعتقاد دارد كه اين كانديداي انتخابات دوازدهمين دوره رياست‌جمهوري، بدون اتكاء به كانون‌هاي قدرت و وابستگي به جريان‌هاي سياسي و تنها با توكل به خداوند و اميد و اعتماد مردم پا به عرصه گذاشته است.

شيخي تصريح كرد: دكتر قاليباف آمده است كه تا آخر در صحنه بماند و داريم، مي‌توانيم و مي‌شود، شعار كليدي او خواهد بود.

رئيس ستاد مردمي قاليباف در استان فارس با اشاره به اينكه اين كانديدا با كمترين ميزان هزينه در عرصه ورود كرده است، از رايزني براي برنامه ريزي سفر قاليباف به شيراز خبر داد.

رئيس شوراي جوانان ستاد قاليباف نيز با تاكيد براينكه جرياني فكر و عمل نكرده، حمايت خود از قاليباف را به‌واسطه اجتهادي دانست كه انجام داده است.

محمدعلي حائري‌شيرازي با تصريح اينكه رفتار سياسي او هزينه‌هاي زيادي برايش به‌دنبال داشته و دارد، گفت: پست رياست‌جمهوري در ايران يك سمت اجرايي و قاليباف هم مديري اجرايي با سابقه‌اي درخشان در سه دهه گذشته است.

حائري‌‌شيرازي با تاكيد براينكه هيچ جريان سياسي از قاليباف حمايت نمي‌كند، گفت: قاليباف تنها كسي است كه مورد هجوم و تخريب جريان‌هاي مختلف سياسي قرار داشته و دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: