• شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 962-1781-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مديرعامل باشگاه فجر شهيد سپاسي:

فجر بي‌پول نيست/ قدردان حمايت‌ها هستيم

مديرعامل باشگاه فجر شهيد سپاسي شيراز برخلاف مديران گذشته اين باشگاه ورزشي كه مدام از ناتواني مالي مي‌گفتند، اعتقاد دارد كه فجر در مقايسه با ساير تيم‌هاي حاضر در ليگ يك، باشگاهي بي‌پول محسوب نمي‌شود.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، به نقل از روابط عمومي ورزش و جوانان فارس، عبدالرسول فلاح گفت: تيم فجر شهيد سپاسي در ليگ يك حدود يك ميليارد و 865 ميليون تومان هزينه كرد و در مقايسه با ساير تيم‌ها، جز خونه به‌خونه، مس، پارس و گل‌گهر، وضعيتش نسبت به ديگر تيم‌ها بد نبود.

او برخورداري باشگاه فجر از 2 زمين تمرين، خوابگاه با امکانات تغذیه عالی، سونا و استخر و سالن بدنسازی را يادآور و متذكر شد، اين امكانات فجر شهيد سپاسي را در حد تيم‌هاي ليگ برتري قرار مي‌دهد، حال آنكه امروز برخي تيم‌هاي ليگ برتر خانه به‌دوش بوده و زمين تمرين هم ندارند.

فلاح با بيان اينكه مديركل ورزش و جوانان فارس ۳۴۵ میلیون تومان و شورای شهر شيراز ۱۲۰ میلیون تومان به تيم فجر شهيد سپاسي كمك كرده‌اند، از آنچه حمايت و همراهي مديران استان، عنوان مي‌كرد سپاسگزاري و تصريح كرد: تمام مسئولان ارشد، اعم از فرماندهي سپاه فجر و جانشين و معاونت‌هاي سپاه فجر و مديريت ارشد استان و تمام مديران در سطوح مختلف، همراهي خوبي با باشگاه فجر داشته‌اند.

او اعتقاد دارد كه تیم فجر شهيد سپاسي دير بسته شد و با یک تصمیم و سپردن این تیم بحران زده به بهرام شفیعی که مربی با سوادی است، اين مربي را سوزانديم.

فلاح گفت: حدود ۵۰۰ میلیون خرج قراردادها شده است؛ سربازان با فجر قرارداد 10 ميليوني دارند و تنها چند بازيكن قراردادهايشان 80 ميليوني است و به همين دليل در پرداخت‌ها بد عمل نشده است.

او مشكل فجر را روحي و رواني عنوان و اضافه كرد: با آمدن پیروانی و تلاش‌های او و همه عوامل و تمرکز بیشتر روی امور فنی و تلاش بازیکنان در لیگ ماندیم و اگر لیگ ادامه داشت با شرایط کنونی همه تیم‌ها را می‌بردیم .

مدیرعامل فجر سپاسی عنوان کرد: وقتی می‌گوییم سرباز، تصور نکنید بازیکنان ما بی کیفیت بودند. سربازان ما در هر باشگاه دیگری باشند ٣٠٠ میلیون قرارداد می‌بستند.

او با بيان اينكه با پیروانی در برق هم کار کرده و با او دوستي ديرينه دارد، او را استاد خود خطاب كرد و گفت: با هیچکس مشکلی ندارم؛ ماموریت من با حکم سردار غیاثی تا همین جا بود و بعد از آن باید مدیران ارشد تصمیم بگیرند. برای فصل بعد یک برنامه جامع ۳ ساله و ۱۰۰ صفحه‌ای آماده کرده‌ام که به مدیران ارشد تحویل می‌دهم. من باشم یا نباشم با این ساختارسازی می‌شود تیم را به جایگاه اصلی‌اش برگرداند .

وی ادامه داد:‌ بود و نبود خود من هم مشخص نیست و نمی‌توانم درباره سرمربی فصل بعد حرف بزنم. هر کسی بتواند در چارچوب برنامه ۳ ساله کار کند می‌تواند بیاید. در این برنامه هر ۳ سال نیم نگاه به صعود داریم، اما فصل اول ساختار سازی سال دوم تثبیت و رفع نقاط ضعف و سال سوم صعود را در برنامه داریم؛ چه من باشم چه نباشم .

مدیرعامل فجرسپاسی گفت: تراکتور هم از سپاه بودجه زیادی نمی‌گیرد. بخش خصوصی در ایران نتوانسته ورود خوبی داشته باشد. درباره سربازان مطرح باید بگویم نوراللهی احتمالا تابستان ترخیص می‌شود، اما بدنبال جذب عالیشاه هستیم چون سرباز سپاه است و اگر مشکل تراکتور حل نشود به فجر می‌آید. سربازان خوبی هستند که به کار ما می‌آیند. برخی سربازان فصل قبل ترخیص می‌شود و ۵ – ۶ نفر می‌مانند .

فلاح خاطر نشان کرد: اسپانسرهای خوبی جذب می‌کنیم و از طریق سامانه پیامکی هم منتظر کمک هواداران هستیم. با تاسیس ورزشگاه پارس حیف است فارس تیم در لیگ برتر نداشته باشد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: