• دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 962-1674-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

سپاه ثارالله شيراز اعلام كرد

دعوت از متقاضيان تسهيلات اقتصاد مقاومتي براي ثبت‌نام

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه ثارالله شیراز از متقاضياني كه قصد راه‌اندازي طرح‌هاي توليدي در قالب اقتصاد مقاومتي و با استفاده از تسهيلات را دارند دعوت كرد كه مراحل ثبت‌نام را انجام دهند.

به گزارش ايسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومي سپاه ثارالله شيراز، قاسم مومني گفت: متقاضان تسيهلات براي راه‌اندازي طرح‌هاي توليدي اقتصاد مقاومتي با ارائه طرح تولیدی به بسیج سازندگی ناحیه ثارالله، مراحل ثبت نام را انجام دهند تا به محض واگذاري تسهيلات در اولويت دريافت قرار گيرند.

وي گفت: امسال قصد داریم با حمایت تسهیلاتی و مشاوره‌ای، دهکده‌های اقتصاد مقاومتی شهرستان شیراز را رونق بيشتري بدهيم؛ بر هيمن اساس از دوریز و ضایعات محصولات برای فرآوری در قالب صنایع تبدیلی حمایت می‌کنیم.

مومنی يادآور شد: از راه‌اندازي كارگاه‌های کوچک و زودبازده تولیدی مانند توليد گوشت دام سبک، ماکیان و ماهی، کشت‌های گلخانه‌ای محصولات کشاورزی، تولیدات دانش بنیان، مشاغل خانگی توسط بسیج سازندگی و در راستاي اشتغالزايي و رونق توليد حمايت مي‌شود.

او تصريح كرد: هیچگونه محدودیت و شرایط خاصی برای واگذاری تسهیلات نداریم و همه افراد داراي ايده و طرح می‌توانند در این عرصه، اقدام كنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: