• سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 962-4076-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

برگزاري تريبون آزاد دانشجويي در دانشگاه آزاد بيضا

در آستانه انتخابات 29 ارديبهشت، تريبون آزاد دانشجويي با موضوع انتخابات رياست‌جمهوري در دانشگاه آزاد اسلامي بيضاء در استان فارس برگزار شد .

به گزارش ايسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومي دانشگاه آزاد، دانشجويان دانشگاه بيضا با شركت در يك برنامه تريبون آزاد، به طرح ديدگاه‌هاي خود پيرامون انتخابات رياست‌جمهوري و شاخص‌هاي مد نظر براي انتخاب فرد اصلح پرداختند .

شركت كنندگان در اين برنامه، هر يك به طرح ديدگاه‌ها، دغدغه‌ها، پيشنهادها و انتقادات خود نسبت به مسائل روز در ابعاد اقتصادي، سياسي،‌اجتماعي و فرهنگي پرداخته و بخشي از انتظارات دانشجويان به‌عنوان يكي از اقشار تاثيرگذار جامعه را مرور كردند .

در اين برنامه كه به همت تشكل دانشجويي وحدت نوانديشان برگزار شد، افراد با سلايق مختلف به طرح ديدگاه‌هاي خود در فضايي آزاد و آرام و سالم پرداختند .

به گزارش ايسنا در مراسمي كه به مناسبت روز جوان در دانشگاه آزاد بيضا برگزار شد، سرپرست اين واحد دانشگاهي بر لزوم توجه دانشگاهيان به بسترسازي مشاركت مردم در انتخابات آتي تاكيد كرد .

علي‌رضا ملايي، گفت: مشاركت در انتخابات از ضرورت‌هاي جامعه براي دست‌يابي به رشد و توسعه پايدار است و قطعا دانشگاهيان همچون گذشته در اين دوره از انتخابات نيز مشاركتي گسترده خواهند داشت .

ملايي همچنين با تبريك اعياد شعبانيه، روز جوان را به دانشجويان تهنيت گفت و اضافه كرد: جوانی نعمتي بزرگ و فرصتی مغتنم است كه بايد از آن براي بسترسازي رسيدن به اهداف والا و پيشرفت در زندگي، بهره‌اي مطلوب برد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: