• چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-5014-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

گودرزي عنوان كرد:

شاخص‌هاي امنيت در فارس مثبت است

فرمانده نيروي انتظامي استان فارس اعتقاد دارد كه شاخص‌هاي امنيت در اين استان مثبت و رو به رشد است و احساس امنيت نيز در سطح بسياري بالايي قرار دارد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس به نقل از پايگاه خبري پليس فارس، سردار احمدعلي گودرزي در مراسم قدرداني از برترين‌هاي فرماندهري انتظامي فارس گفت: نظم و انضباط و روحيه عالي كاركنان نيروي انتظامي در استان فارس و به ويژه شهر شيراز، ستودني است .

وي با اشاره به توفيقات كسب شده توسط نيروي انتظامي استان فارس گفت: شاخص هاي امنيت در سطح استان مثبت و رو به رشد است .

فرمانده انتظامي استان فارس احساس امنيت در سطح استان فارس را بسيار بالا دانست و گفت: اين احساس امنيت حاصل تلاش‌هاي جهادي نيروهاي امنيتي، حمايت هاي مردم و هماهنگي مسئولان نهادهاي مختلف است .

گودرزي گفت: كاركنان نيروي انتظامي با حضور مقتدرانه خود در همه صحنه‌ها و داشتن بصيرت و وجدان كاري، امنيت را به خوبي در استان برقرار كرده‌اند .

اين مقام انتظامي كلانتري‌ها و پاسگاه‌هاي انتظامي را خط مقدم مبارزه با ناهنجاري‌هاي اجتماعي عنوان و خطاب به كاركنان پليس فارس اضافه كرد: با ارباب رجوع خوب برخورد كنيد و هر آنچه را براي خود مي‌پسنديد، بر ديگران نيز روا داريد .

فرمانده انتظامي استان فارس پشتوانه عظيم مردمي را افتخاري بزرگ براي مجموعه ناجا دانست و افزود: آحاد مردم همواره قدردان مجاهدت‌هاي كاركنان نيروي انتظامي در راستاي تأمين نظم و امنيت هستند.

فرمانده انتظامي شهرستان شيراز ضمن ارائه گزارشي مشروح از اقدامات و عمكرد كاركنان اين فرماندهي، گفت: تعداد بسيار زيادي از مأموريت هاي انتظامي سطح استان، در شهر شيراز انجام مي‌شود.

سرهنگ يوسف ملك‌زاده با بيان اينكه 75 درصد از جرائم كل استان در شهر شيراز رخ مي‌دهد، تصريح كرد: اين موضوع حساسيت و سنگيني مأموريت‌هاي پليس در شهرستان شيراز را نشان مي‌دهد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: