• چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 962-3580-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

معاون گردشگری استانداری فارس تاكيد كرد

لزوم توجه به آموزش براي ارتقاء كيفيت هتل‌داري در فارس

معاون گردشگري و امور زيارتي استانداري فارس بر لزوم توجه به آموزش براي هتل‌داران و دست‌اندركاران مراكز اقامتي، تاكيد و آن را ركن اصلي در ارتقاء كيفيت هتل‌داري و جذب مطلوب‌تر گردشگران دانست.

به گزارش ايسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومي استانداري فارس شاپور رستمي در جلسه كميته تاريخي و فرهنگي شيراز، گفت: با توجه به فراگير شدن گردشگري در سطح دنيا و نقش مهم و جدي صنعت گردشگري در افزايش سهم ناخالص ملي لازم است هتلداران استان فارس زمينه طي دوره‌هاي آموزشي براي كاركنان هتل‌ها را فراهم كنند.

معاون استانداري فارس اعتقاد دارد كه توسعه در زمینه گردشگری بايد هدفمند دنبال شده و با حمایت از واحدهای اقامتی از ظرفيت‌هاي موجود بيشترين بهره حاصل شود.

رستمي گفت: هتل‌ها و شيوه خدمت‌رساني هتل‌داران و دست‌اندركاران مراكز گردشگري عامل بسيار مهم در جذب گردشگران است.

او با بيان اينكه جلب و ارتقاء رضايت گردشگران داخلي و خارجي، يكي از مهمترين شيوه‌هاي تبليغ غيرمستقيم براي جذب گردشگران است، گفت: هتل‌ها و مراكز اقامتي نقشي بسيار مهم در جذب گردشگران و رونق گردشگري دارند.

رستمي با بيان اينكه حدود 1400 راهنمای گردشگری آموزش دیده در فارس فعال هستند، گفت: بايد از تمام ظرفيت راهنمايان گردشگري براي افزايش تعداد گردشگران و رونق صنعت گردشگري استفاده كرد.

وي بیان اینکه نرخ گذاری ورودی اماکن گردشگری باید بر مبنای اولویت ثبت جهانی و ملی انجام شود، گفت:‌ باید قیمت‌ خدمات مختلف در اماكن اقامتي، پذيرايي و گردشگري به شكل كارشناسي تعيين و اعمال شود.

معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس تصريح كرد: هتل‌ها باید در تمام سال تعادل و توازن قيمت خدمات را مد نظر قرار دهند تا بيشترين بهره ممكن از حضور گردشگران داخلي و خارجي حاصل شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: