• چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 962-2174-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

خاني خبر داد

آغاز تحويل 1880 واحد مسكن مهر در شهر صدرا/
پرونده مسكن مهر صدرا امسال بسته مي‌شود

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا از آغاز روند تحویل یک هزار و 880 واحد مسکن مهر در اين شهر به متقاضيان خبر داد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، به نقل از روابط عمومي شركت شهر جديد صدرا، مهدي خاني گفت: از مجموع 24 هزار واحد مسکن مهر تعریف شده در شهر صدرا، تاکنون سه هزار واحد در دولت دهم و بیش از 17هزار واحد در دولت تدبیر و امید تکمیل و تحویل داده شده است .

او گفت: اخیراً با همت دولت تدبیر و امید مبلغ 10 هزار میلیارد ریال برای کمک به تکمیل مسکن مهر در کشور تخصیص داده شد که بخشی از این اعتبار به شهر صدرا اختصاص یافته است .

مديرعامل شركت عمران صدرا با بيان اينكه 2 میلیون واحد مسکن مهر نیمه کاره میراثی بود که به دولت یازدهم رسید، گفت: دولت تمام توان خود را براي تكميل واحدهاي نيمه‌كار مسكن مهر در صدرا به‌كار بست.

خاني گفت: خوشبختانه مشکل تاسیسات زیربنایی این واحدهای مسکونی که شامل بخشی از پروژه‌های وزارت دفاع و سحر4 است حل شده و متقاضیان بخشي از بلوك‌هاي پروژه وزارت دفاع و تمام بلوك‌هاي پروژه سحر 4 و بلوك 33 پروژه سحر 3 براي تنظيم اجاره به دفاتر اسناد رسمي شهر صدرا مراجعه كنند.

او با بيان اينكه لیست متقاضیان به تفکیک دفاتر در سایت شرکت عمران صدرا به نشاني اينترنتي Sadracity.ir قابل دسترسي است، گفت: متقاضياني كه نام آنها در فهرست منتشر شده روي سايت شركت عمران وجود دارد، بعد از تنظيم اجاره نامه در دفاتر اسناد رسمي، براي انجام فرايند تحويل به شركت عمران صدرا مراجعه كنند.

خاني با يادآوري اينكه تحویل 200 واحد از پروژه مسکن مهر آنیستافر نیز به زودی آغاز خواهد شد، گفت: تاریخ مراجعه متقاضیان از طریق رسانه‌ها و سایت رسمی شرکت اعلام می‌شود.

مديرعامل شركت عمران صدرا با بيان اينكه متقاضيان واحدهاي مسكن مهر باقيمانده در صدرا نسبت به تكميل آورده خود اقدام كنند، گفت: پرونده مسكن مهر صدرا امسال بسته مي‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: