• جمعه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 962-4180-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

نقطه پایان بر چهارمین جشنواره عکس شیراز امروز

با برگزاری مراسم اختتامیه، دفتر چهارم از چهارمین جشنواره عکس شیراز امروز که به شکل بین‌المللی برگزار شده بود، به نقطه پایان رسید.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، دبیر اجرایی چهارمین جشنواره عکس شیراز امروز عصر جمعه 22 اردیبهشت در مراسم اختتامیه این جشنواره، گفت: تاکنون سه دوره از این جشنواره برگزار شده است که دو جشنواره به شکل استانی و یک جشنواره به شکل ملی بوده است.

هاشم مظاهری با بیان اینکه جشنواره چهارم به شکل بین‌المللی برگزار شد، خاطرنشان کرد: در این دوره از جشنواره که در سه محور برگزار شد، جمعا 7 هزار و 313 اثر به دبیرخانه ارسال شد.

وی با بیان اینکه داوری آثار طی چهار روز و با انجام کاری فشرده، انجام شد، گفت: امروز برترین‌های این دوره از جشنواره در محورهای مشخص شده، معرفی خواهند شد.

مظاهری یادآور شد که هفته آینده نمایشگاهی از آثار برتر این دوره از جشنواره برپا خواهد شد، گفت: در این دوره از جشنواره عکس شیراز، با توجه به انتخاب شیراز به‌عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام برای سال 2017، اداره کل ورزش و جوانان استان فارس در برگزاری مطلوب جشنواره همکاری خوبی داشت.

مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری شیراز با قدردانی از فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: در این دوره از جشنواره شاهد حضور 21 عکاس خارجی و 60 عکاس داخلی در اردوی برگزار شده بودیم.

مظاهری تاکید کرد که آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره توسط 206 عکاس در سه محور تعیین شده، تهیه و به دبیرخانه ارسال شده بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: