• جمعه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-5073-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

نهایی شدن لیست ائتلاف خدمت و پیشرفت در شیراز

رئیس ائتلاف خدمت و پیشرفت، از نهایی شدن لیست 13 نفره مد نظر این ائتلاف اصولگرایی برای انتخابات شورای شهر شیراز خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، سعید قاضی‌پور گفت: اعضای این لیست از بین نفرات معرفی شده توسط 30 جریان اصولگرایی فعال انتخاب شده‌اند.

وی تخصص، کارآمدی و اصولگرایی از محورهای اصلی انتخاب این افراد دانست و با تصریح اینکه کارنامه هر یک از این افراد نشان‌دهنده کارآمدی آنان است، گفت: در این دوره از انتخابات، تعدادی از بزرگان اصولگرایان استان فارس گرد هم آمدند و اجماع و نظر جبهه اصولگرایان فارس و شیراز به این 13 کاندیدا منتهی شد .

قاضی‌پور گفت: محسن اردکانی، محسن ارکیا، سید احسان اصنافی، سیروس پاک فطرت، غلامعلی ترابی، محمدتقی تذروی، محمدرضی حدایق، سید مهدی رضایی، محمودرضا طالبان، رضا محمدیان، سید محسن معین، محمدرضا هاجری و زهرا یقطین به عنوان اعضای لیست ائتلاف خدمت و پیشرفت انتخاب شده‌اند .

رئیس ائتلاف خدمت و پیشرفت با بیان اینکه انتخاب افراد برای لیست 13 نفره این ائتلاف در شیراز به‌دلیل حضور چهره‌های شاخص اصولگرایی، دشوارتر از هر دوره‌ای بوده است، از اجماع خوب اصولگرایان برای انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شیراز خبر داد.

به گزارش ایسنا، هشت نفر از چهره‌های لیست ائتلاف خدمت و پیشرفت، شامل اصنافی، ترابی، تذروی، طالبان، محمدیان، معین، هاجری و یقطین از اعضای کنونی شورای شهر شیراز هستند.

بعد از نهایی شدن این لیست، واکنش‌های مختلفی را از سوی چهره‌های شاخص اصولگرایی شیراز شاهد بودیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: