• شنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 962-2274-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

اجرايي شدن 74 طرح عمراني در شهرك‌هاي صنعتي فارس

مدیر عامل شرکت‌ شهرک‌های صنعتی استان فارس گفت: اجراي 74 طرح عمرانی در شهرک‌های صنعتی فارس و در راستاي توسعه و تكميل زير ساخت‌ها دنبال مي‌شود.

به گزارش ايسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي فارس، شاهپور قنبري در حاشيه بازديد از طرح‌هاي عمراني اجرا شده در شهرك‌ صنعتي شيراز، گفت: پروژه‌هاي عمراني در خدمات زيربنايي و توسعه زيرساخت‌ها با اعتباري افزون بر 360 ميليارد ريال دنبال مي‌شود.

به گفته قنبري طرح‌هاي زيربنايي در زمينه‌هاي آب، برق، گاز و مخابرات و طرح‌هاي زيرساختي شامل آسفالت، جدول‌گذاری، ساخت ابنیه، تصفیه خانه فاضلاب، مخزن آب و پیاده‌روسازی است.

مدیر عامل شرکت‌ شهرک‌های صنعتی استان فارس همچنين با اشاره به بهره‌برداری از  108 طرح عمرانی با اعتبار 300 میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی فارس در سال گذشته، گفت: با بهره‌برداری از این طرح‌ها تحول مناسبی در زیر ساخت‌ها ایجاد شده است .

قنبري با تاکید بر لحاظ کردن کیفیت در اجرای طرح‌های عمرانی در کنار توجه به سرعت گفت: پروژه‌های عمرانی از مرحله ابتدا تا پایان توسط گروه مشاوران، ناظران عالی و مقیم  در مراحل مختلف بررسی و نظارت کامل می‌شود .

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي فارس همچنین از پیش‌بینی اجرای  شمار ديگري از طرح عمرانی و زیرساختی در شهرک‌های صنعتی استان براي سال 96 خبر داد و گفت: اين طرح‌ها بر اساس ضرورت و با پشتوانه كارشناسي عملياتي مي‌شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: