• یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 962-2474-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

معاون فروش توزيع برق شيراز خبر داد

راه‌اندازي سامانه 1421 برق با هدف ارتقاء آگاهي‌هاي مشتركان

معاون فروش و خدمات مشتركين شركت توزيع نيروي برق شيراز گفت: سامانه 1421، يك زيرساخت مخابراتي است كه با هدف ارتقاء آگاهي‌هاي مشتركان راه‌اندازي شده و در دسترس قرار گرفته است .

به گزارش ايسنا منطقه فارس، حسين صالحي يكشنبه 24 ارديبهشت در جمع خبرنگاران با يادآوري اينكه سامانه 1421 توسط توانير طراحي و آماده شده است، از ايجاد امكان ارتباط با اين سامانه در سراسر كشور خبر داد و گفت: مشتركان ضمن تماس با اين سامانه، مي‌توانند اطلاعات مورد نياز خود را در بخش‌هاي مختلفي دريافت كنند .

صالحي يادآور شد: اين سامانه اطلاعاتي در خصوص ساعات اوج مصرف برق، راهكارهاي بهينه‌سازي مصرف در بخش‌هاي خانگي، تجاري، صنعتي، كشاورزي و اداري و اطلاعاتي در زمينه چگونگي بهينه‌سازي مصرف برق و ... به تماس گيرنده ارائه مي‌دهد .

او با بيان اينكه سامانه 1421 يك نرم‌افزار پيشرفته هوشمند است، گفت: اين سامانه در تمام ساعت‌هاي شبانه‌روز در دسترس مشتركان قرار دارد و هر فرد مي‌تواند براي كسب اطلاعات مورد نياز خود، در هر زماني با آن تماس بگيرد .

معاون فروش و خدمات مشتركين شركت توزيع نيروي برق شيراز گفت: بعد از برقراري تماس با سامانه 1421، اپراتور هوشمند راهنمايي‌هاي لازم را به تماس‌گيرنده براي طي مسيرهاي مشخص و دريافت اطلاعات مورد نياز، ارائه خواهد داد .

صالحي با اشاره به درپيش بودن فصل گرما، گفت: مشتركان مي‌توانند ضمن تماس با سامانه 1421 اطلاعات خوب و مفيدي در خصوص استفاده مطلوب‌تر از كولرو سیستم های سرمایشی را كسب كنند؛ اين اطلاعات با بهينه‌سازي مصرف برق مي‌تواند سبب كاهش قابل توجه هزينه‌هاي برق مصرفی مشتركان شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: