• دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-6814-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رئيس پليس فارس خبر داد

توقيف يك تن مواد مخدر طي درگيري مسلحانه در فارس

فرمانده انتظامي استان فارس از انجام عمليات و درگيري مسلحانه مأموران انتظامي با قاچاقچيان و كشف يك تن ترياك و حشيش در اين استان خبر داد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس به نقل از پايگاه خبري پليس فارس، سردار "احمدعلي گودرزي" گفت: مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان فارس با انجام كارهاي اطلاعاتي و پليسي، از فعاليت يك باند قاچاق مواد مخدر مطلع شده و موضوع را به صورت ويژه در دستور كار خود قرار دادند .

وي ادامه داد: در اين راستا اكيپي از مأموران به محور شيراز – مرودشت حوالي گردنه "باجگاه" اعزام شده و نسبت به اجراي طرح ايست و بازرسي و كنترل نامحسوس خودروهاي عبوري اقدام كردند .

فرمانده انتظامي استان فارس افزود: در اين فرايند پليسي، مأموران به يك دستگاه خودرو ليفان و دو دستگاه خودرو پژو 405 مظنون شده و دستور ايست دادند كه سرنشینان اين خودروها بدون توجه اقدام به فرار و تير اندازي به سمت مأموران كردند .

گودرزي خاطر نشان كرد: با هوشياري مأموران انتظامي و پس از دو ساعت درگيري مسلحانه، هر سه دستگاه خودرو توقيف و در اين خصوص چهار نفر قاچاقچي مواد مخدر دستگير و به پليس مبارزه با مواد مخدر استان انتقال داده شدند .

اين مقام انتظامي تصريح كرد: در بازرسي دقيق از خودرو ليفان يك تن مواد مخدر شامل 700 كيلو ترياك و 300 كيلو حشيش كشف و همچنين يك قبضه اسلحه غیر مجاز از قاچاقچيان كشف شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: