• سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 962-4880-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

طعم قهوه سرد در کام مخاطبان فیلم کوتاه حوزه ی هنری فارس

پنجمین نشست عصر فیلم کوتاه حوزه ی هنری انقلاب اسلامی استان فارس به بررسی سه اثر از نوید کشوری فیلمساز جوان شیرازی اختصاص یافت .

به گزارش ايسنا منطقه فارس، به نقل از روابط عمومي حوزه هنري فارس در ادامه سلسله جلسات عصر فیلم کوتاه، جلسه نقد و بررسی آثار نوید کشوری شاهد  اکران و بررسی دو فیلم انیمیشن قهوه ی تلخ و  بیرون درون  به همراه فیلم کوتاه  یک قدم بود .

محمد کرم‌اللهی، رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان فارس ضمن ابراز خرسندی از جسارت این فیلمساز جوان گفت: کاراکتر‌های دو فیلم "برون درون" و "یک قدم تا زمان " منفعل هستند و حتی اگر فضای کلی این دو اثر را اتمسفری تقدیرگرایانه در نظر بگیریم باز هم نمی شود انفعال کاراکتر های اصلی این دو اثر را توجیه کرد .

رامین شه‌منش، کارشناس سینما نيز در مورد شیوه ی نقد آثار گفت: از آن جا که جامعه ی هنری ما نیاز به بستر مناسب برای گفتمان دارد برای نقد آثار به نمایش در آمده از نظرات تک تک دوستان بهره خواهیم برد و مشارکت شما در مباحث می تواند به تحلیلی جامع از آثار منجر شود .

شه‌منش گفت: پایان بندی مناسب در دو فیلم "برون درون " و "یک قدم تا زمان" از مواردی است که کارگردان می توانست به آن توجهی بیشتر داشته باشد   .

سمیه برازجانی منتقد ادبی و مدرس داستان نویسی نیز در بررسی فیلم قهوه سرد، گفت: این فیلم  که به یک موقعیت کوتاه و تعامل دو انسان می‌پردازد حاوی نقاط قوت و ضعفی بود، از نكات مثبت تکنیک خوب اثر و از نقاط ضعف تک لایه بودن فیلم است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: