• سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 962-4980-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

فعالان ادبیات شفاهی فارس به دیدار پیر مراد خود مي‌روند

كارشناس مسئول مطالعات فرهنگ و ادبيات پايداري همزمان با سوم خرداد سالگرد آزادسازی خرمشهر و روز فتح و پیروزی جمعی از فعالین حوزه ی ادبیات شفاهی و تاریخ انقلاب اسلامی فارس همراه با برگزیدگاني از كشور به ديدار مقام معظم رهبري مي‌شتابند.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، به نقل از روابط عمومی حوزه‌ی هنری انقلاب اسلامی استان فارس، محمدمهدی پوریزدانپرست گفت: از مسائلل مهمی که همواره مورد توجه مقام معظم رهبری قرار داشته بحث ادبیات دفاع مقدس آن هم در گستره‌‌ای جامع بوده است .

وی افزود: با پیگیری نظرات معظم له که خود کارشناس خبره فن هستند، می‌توان دریافت حوزه‌ی تاریخ شفاهی و خاطرات برای ایشان با اهمیت و در کنار شکل‌های ادبی معمول مانند رمان و داستان کوتاه این گونه نیز مستقلا صاحب تشخص است .

پوریزدانپرست گفت: از این رو شاهد آن هستیم که به ابتکار حوزه ی هنری و نظر مساعد معظم له قرار است سوم خردادماه شب خاطره ای با حضور دست اندراران این گونه ی ادبی در سطح کشور برقرار شود .

به گفته اين مقام مسئول، از استان فارس سید حسن حسینی‌ارسنجانی، اکبر صحرایی، سید محمدهاشم پوریزدانپرست، محمد محمودی‌نورآبادی، مجید ایزدی، محمدحسین صادقی و مهدی احتشامی، به همراه محمد کرم‌اللهی، وحید فرجی، مهدی پارسایی، سیدمحمدمهدی پوریزدانپرست و بیژن کیا از حوزه هنري به ديدار مقام معظم رهبري نايل مي‌شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: