• سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-6673-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

قاضي‌پور:

اصولگرايان شيراز در انتخابات شورا يك ليست دارند

رئيس ائتلاف خدمت و پيشرفت تاكيد كرد كه تمام تشكل‌ها و احزاب اصولگرايي در شيراز يك ليست واحد براي انتخابات شوراي اسلامي شهر شيراز ارائه كرده و از آن حمايت مي‌كنند.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، سعيد قاضي‌پور ظهر سه‌شنبه 26 ارديبهشت در جمع خبرنگاران گفت: تنها ليست مورد تاييد جبهه متحد اصولگرايي در شيراز، ليست 13 نفره خدمت و پيشرفت است و ساير ليست‌هايي كه تحت عنوان ائتلاف اصولگرايي منتشر شده يا مي‌شود، فاقد ارزش حقوقي تلقي مي‌شود.

وي با تصريح اينكه شاخصه اصلي اصولگرايي پايبندي به ميثاق‌ها و تعهدات است، گفت: فرد يا افرادي كه علي‌رغم اقرار به اصولگرا بودن و امضا و قبول ميثاق‌نامه‌ها، به مفاد اين تعهد پاي‌بند نبوده و نيستند را نمي‌توان اصولگراي واقعي قلمداد كرد.

قاضي‌پور ضمن قدرداني از كانديداهاي اصولگرايي كه با قرار نگرفتن نامشان در ليست ائتلاف خدمت و پيشرفت، از ادامه فعاليت انتخاباتي در اين دوره انتخابات شوراي شيراز انصراف دادند، گفت: قطعا اصولگرايي زنده و پويا است.

او با تصريح اينكه 13 كانديدايي كه نامشان در ائتلاف خدمت و پيشرفت قرار دارد، نامزدهاي اصلح جريان اصولگرايي در اين دوره انتخابات هستند، ملاك اصلي براي انتخاب اين افراد را تخصص، كارآمدي و اصولگرايي دانست و گفت: اصولگرايي و ارزش‌محوري در شيراز سابقه ديرينه‌اي دارد.

قاضي‌پور ضمن يادآوري اينكه آخرين همايش انتخاباتي ائتلاف اصولگرايي خدمت و پيشرفت عصر چهارشنبه 27 ارديبهشت در مجمتع امام خامنه‌اي شيراز برگزار مي‌شود، گفت: مردم ايران دشمن‌شناس و فرصت‌شناس هستند و در اين زمينه از خواص هم جلوتر حركت مي‌كنند.

رئيس ائتلاف خدمت و پيشرفت گفت: حضور حداكثري مردم در انتخابات روز 29 ارديبهشت قطعا همه را شگفت‌زده خواهد كرد و موجب استحكام و امنيت بيشتر نظام اسلامي خواهد شد.

قاضي‌پور از مردم درخواست كرد كه براي دست‌يابي به شورايي قوي و كارآمد، به ليست راي بدهند و تصريح كرد: برخي غيراخلاقي‌ها را در تبليغات انتخاباتي شاهد هستيم، اينكه برخي ليست‌ها به نام خدمت و پيشرفت منتشر و در آن افراد ديگري به‌جاي 13 كانديداي مورد تاييد اين ائتلاف ذكر شده‌اند، شايسته نيست.

عضو ائتلاف خدمت و پيشرفت نيز گفت: رفتار سياسي با توجه به اينكه احزاب منسجم و مداومي نداريم، لغزنده است، اصلاح‌طلبي و اصولگرايي دو جريان است كه 2 ائتلاف اصلي دارند اما به موازات اين ائتلاف‌ها، ائتلاف‌هاي ديگري هم شكل مي‌گيرد كه گاه شكل‌دهنده آنها مشخص نيست.

شناوري بر لزوم ساماندهي وضعيت كنوني با در پيش‌گرفتن شيوه‌هاي اصلاحي تاكيد كرد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، ائتلاف اصولگرايي خدمت و پيشرفت را محسن اردكاني، محسن اركيا، سيروس پاك‌فطرت، محسن معين، رضا محمديان، احسان اصنافي، محمدتقي تذروي، غلامعلي ترابي، محمدرضي حدائق، مهدي رضايي، محمودرضا طالبان، محمدرضا هاجري و زهرا يقطين تشكيل داده‌اند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: