• سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-6773-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

حاجات‌نيا:

مردم آگاهانه در انتخابات مشاركت خواهند كرد

عضو شوراي عالي اصلاح‌طلبان در فارس معتقد است كه در اين دوره از انتخابات نيز مردم آگاهانه در انتخابات مشاركت خواهند كرد و با حضور گسترده و با تدبير خود كشور را در مسير اميد هدايت مي‌كنند.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، بهمن حاجات‌نيا چهارشنبه 27 ارديبهشت در جمع خبرنگاران گفت: امروز شرايط خاص حاكم بر جامعه و خصوصا اصلاح‌طلبان را نمي‌توان كتمان كرد و حساسيت‌هاي موجود را نمي‌توان ناديده گرفت.

حاجات‌نيا با تصريح اينكه ليست مورد تاييد شوراي‌عالي اصلاح‌طلبان در انتخابات شوراي شهر شيراز تنها يك ليست است، گفت: ليست اميد متشكل از 13 كانديدايي است كه با توجه به معيارهاي مشخص شده كمي و كيفي و طي يك فرايند طولاني و دشوار گزينش شده‌اند.

عضو حزب كار گفت: در انتخابات شوراي شهر شيراز نيز مانند انتخابات مجلس دهم، ليست اميد ديرهنگام نهايي شد و يكي دو روز فرصت تبليغات و اطلاع‌رساني را از دست داديم اما قطعا مردم با آگاهي و شعور بالاي سياسي، گزينه‌هاي مورد نظر خود را انتخاب خواهند كرد.

وي با قدرداني از همراهي اصلاح‌طلبان در مسير انتخاب ليست اميد براي شوراي شهر شيراز و حمايت از اين ليست، تاكيد كرد: مشاركت گسترده مردم در عرصه انتخابات همواره مورد تاكيد جريان اصلاح‌طلبي بوده است.

حاجات‌نيا با دعوت از همه مردم براي حضوري گسترده در انتخابات 29 ارديبهشت، گفت: جداي از نتيجه انتخابات، حضور حداكثري و مشاركت گسترده مردم در صحنه انتخابات، اولويت اصلي است و در وهله اول همه بايد براي دست‌يابي به اين هدف تلاش كنيم.

عضو شوراي اصلاح‌طلبان استان فارس تاكيد كرد: قطعا در انتخابات شوراها راي به ليست‌ها و ائتلاف‌ها، منجر به نتايج بهتر و مطلوب‌تري خواهد شد.

به گزارش ايسنا، ليست اميد در انتخابات شوراي اسلامي شهر شيراز متشكل از، سعيد نظري، ابراهيم صبوري، علي ناصري، نواب قائدي، قاسم مقيمي، احمدرضا دستغيب، عبدالرزاق موسوي، احمد تنوري، نوذر امامي، سولماز دهقاني، ليلا دودمان، مهدي حاجتي و سينا بني‌زماني است.   


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: