• سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-7073-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

فرماندار شيراز اعلام كرد:

حضور 591 كانديدا در عرصه رقابت شوراي شهر شيراز

فرماندار و رئیس هیئت اجرایی شهرستان شیراز گفت: هم‌اينك 591 كانديدا در عرصه رقابت شوراي شهر شيراز باقيمانده‌اند.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، حيدر عاليشوندي سه‌شنبه 27 ارديبهشت در جمع خبرنگاران گفت: در اين دوره از انتخابات شوراي اسلامي شهر شيراز، 176 داوطلب انصراف خود را اعلام كرده‌اند.

وي همچنين گفت: در شهر صدرا 18 نفر، در زرقان 15 نفر، در خان‌زنيان 2 نفر، در لپويي 1 نفر، در داريون 1 نفر، انصراف خود را از رقابت‌هاي انتخاباتي اعلام كرده‌اند.

عاليشوندي اضافه كرد: هم‌اينك در صدرا 150 كانديدا، زرقان 28 كانديدا، خان‌زنيان 20 كانديدا، لپويي 16 كانديدا و داريون 15 كانديدا براي دوره پنجم انتخابات شوراها رقابت مي‌كنند.

فرماندار شيراز گفت: در دوره چهارم شوراها، اعضای شورای اسلامی شهر شیراز 21 نفر بود كه در اين دوره به 13 نفر تقليل يافته است؛ در اين دوره شاهد افزايش چشمگير تعداد داوطلبان نسبت به دوره چهارم هستيم و با توجه به كاهش تعداد اعضاي شورا، رقابت دشوارتر هم خواهد بود.

او تصريح كرد: افزايش تعداد داوطلبان موجبات افزایش زمان کاری کارمندان و افراد مستقر در ستاد انتخابات و شعب اخذ رای و دست‌اندرکاران شمارش آراء را به دنبال خواهد داشت .

فرماندار شيراز خاطرنشان كرد: با توجه به اینکه دو انتخابات حساس شورای اسلامی و ریاست جمهوری را  پیش‌رو داریم به طبع حجم کارها 2 برابر است ولی خوشبختانه تمام برنامه‌ریزی‌ها با دقت نظر کافی و براي برگزاری یک انتخابات سالم در دستور کار است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: