• چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-7273-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

القاصي‌مهر اعلام كرد

تشكيل دو پرونده جديد تخلف انتخاباتي در فارس

رئيس كل دادگستري استان فارس از تشكيل پرونده قضايي  براي دو تن از مسئولان اجرايي در شهرستان‌هاي فارس در راستاي حمايت تأثيرگذار آنان به نفع يكي از كانديداها خبر داد .

به گزارش ايسنا منطقه فارس به نقل از دادگستري استان فارس، علي‌ القاصي‌مهر گفت: پرونده حمايت‌هاي يكي از مسئولان اجرايي در مركز استان نيز به واسطه استفاده از اماكن دولتي در مرحله مستندسازي و تحقيقات است .

القاصي گفت: متأسفانه در فضاي مجازي شاهد انتشار مطالب متعدد از سوي برخي مديران و مسئولان دولتي له يا عليه برخي نامزدها هستيم كه برخلاف تصور برخي اين تخلفات با دستورات دستگاه قضايي به ضابطين  به صورت كامل مورد رصد و بررسي قرار دارد .

رئيس ستاد پيشگيري از جرائم و تخلفات انتخاباتي فارس همچنين مجدداً مسئوليت‌هاي قانوني فرمانداران نسبت به صدور مجوز تجمعات را متذكر شد و افزود: مسئوليت اقدامات امنيتي و برقراري نظم در تجمعات بر عهده فرمانداران است بنابر اين لازم است بروز هر گونه مشكل را پيش بيني و نسبت به آن تمهيدات لازم را اتخاذ كنند .

وي ممنوعيت تبليغات از ساعت ٨ صبح روز پنج شنبه ٢٨ ارديبهشت ماه را يادآوري و خاطرنشان كرد: هرگونه تبليغات در ساعات ممنوعيت تبليغات، جرم محسوب و با اقدام كنندگان مطابق قانون برخورد خواهد شد .

القاصي همچنين از اعزام معاونين دادگستري فارس به عنوان نمايندگان رئيس كل دادگستری به ١٢ نقطه استان خبر داد و افزود: اين اقدام در راستاي تأمين امنيت انتخابات و اجراي وظايف نظارتي انجام خواهد شد .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: